Pokud budou mít rodiče IZS zájem o zajištění hlídání svých dětí v době distanční výuky, obraťte se prosím na svou třídní učitelku a informujte ji o tom, odkdy a v jakém časovém rozmezí máte zájem o hlídání.

Mgr. Ivo Filip, 13. 4. 2021

Prezenční výuka pro žáky 1., 3., 4. ročníku. Obědy mají žáci zajištěny ve školní jídelně. Informace o testování byly předány rodičům.

Distanční výuka pokračuje pro žáky 2., 5., 6.-9. ročníku. Tito žáci si dále mohou odebírat obědy z hotelové školy.

Mgr. Ivo Filip, 9. 4. 2021

Třídní učitelky budoucích 6. ročníků:

VI. A - Mgr. Veronika Trojanová

VI. B - Mgr. Jana Kepková

VI. C - Mgr. Nicole Tomasová

Podrobné informace pro zájemce, kteří chtějí nastoupit do 6. ročníku na naši školu - prezentace zde.

Prezentace naší školy - video zde.

Přihláška - zde.

Milí žáci prvního stupně!

Vytvořte vlastní přáníčko k svátkům jara.

Těšíme se na Vaše příspěvky.

Vážení rodiče,
od pondělí 1. března 2021 je škola uzavřena pro všechny žáky, tedy i žáci 1. a 2. tříd budou vyučováni distančně. O průběhu výuky v 1.-2. třídách Vás budou informovat třídní učitelky.
Od 1. 3. 2021 jsou dočasně pozastaveny konzultace pro žáky 5. a 9. tříd k přijímacímu řízení - tzv. přijímačky nanečisto.
O vývoji situace Vás budeme průběžně informovat.
Mgr. Ivo Filip, 27. 2. 2021