Blíží se nám Halloween, anglosaský lidový svátek, který se slaví 31. října hlavně v anglicky mluvících zemích. Pojďme letos oslavit tento den virtuálně, přesto společně. Doma vytvořte a poté zašlete fotky vašich vytvořených kostýmů, vydlabaných dýní, halloweenských pokrmů, strašidelných obrázků...

Práce zasílejte do 2. listopadu 2020 na níže uvedené kontakty.

Vaše úžasné práce zveřejníme na webu, facebooku a instagramu školy.

Děkujeme!

Vyučující anglického jazyka

Kontakt:

Vážení rodiče,

na základě nových vládních opatření z 12. 10. 2020 Vás informujeme o situaci na naší škole.

1. stupeň

Distanční výuka od 14.−23. října - v předmětech český jazyk, anglický jazyk (3.-5. r.), matematika, prvouka (1.-3. r.), vlastivěda a přírodověda (4.-5. r.), ICT (5. r.) – třídní učitelé se spojí s rodiči a domluví si předávání úkolů. Zadání úkolů bude vždy zveřejněno v systému Bakaláři.

Omlouvání absence: dle školního řádu i v době distanční výuky.

Školní družina, školní klub, školní jídelna uzavřeny.

V týdnu 26.−30. října jsou prázdniny, škola bude uzavřena, distanční výuka neprobíhá.

Přístup do systému Bakaláři je přes naše webové stránky: www.zsturnov.cz, kde naleznete i návod pro přihlášení. V případě ztráty hesla se obraťte na svého třídního učitele.

2. stupeň

Od 14.−23. října 2020 je škola uzavřena – probíhá distanční výuka pro všechny žáky 2. stupně, a to v předmětech český jazyk, cizí jazyk (Aj), matematika, fyzika, dějepis, přírodopis, zeměpis, chemie, ICT pro 9. r., druhý cizí jazyk (Rj/Nj) a seminář z Čj a M pro 9. roč. Úkoly pro distanční výuku budou zveřejněny v systému Bakaláři (Výuka/Domácí úkoly). Pro předávání zadání a odevzdávání úkolů jsou pro žáky připravené skupiny v MS Teams. Do MS Teams se žáci přihlásí přes svůj školní účet, odkaz na Office 365 (součástí jsou MS Teams) je na webu školy – www.zsturnov.cz

Omlouvání absence: dle školního řádu i v době distanční výuky.

Školní klub, školní jídelna uzavřeny.

V týdnu 26.−30. října jsou prázdniny, škola bude uzavřena. Nebude po celý týden probíhat distanční výuka.

O vývoji situace na naší škole vás budeme informovat.

Děkujeme za spolupráci.

Mgr. Ivo Filip, ředitel školy, 13. 10. 2020

Vážení rodiče,

na třídních schůzkách Vám budou předány přihlašovací údaje do aplikace Bakaláři a další informace k používání - manuál ke spuštění zde.

Mgr. Ivo Filip, 14. 9. 2020

Prosíme rodiče, aby od 2. 9. 2020 nevstupovali do budovy školy. Ve výjimečných případech je vstup do školy možný bočním vchodem hlavní budovy (zazvonit na kancelář).

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Ivo Filip, 28. 8. 2020

Za finanční podpory MAP Turnovsko II získala naše škola novou 3D tiskárnu. Bude sloužit našim žákům, kteří se v rámci nového kroužku s ní budou od září učit pracovat. Samozřejmě, že vyzkoušíme i tisk ochranných štítů. Děkujeme MAP Turnovsko II za podporu.

Naše nové učebny jsou dokončeny, bohužel na své žáky musí počkat do září.

Z nařízení ministerstva zdravotnictví jsou školy uzavřeny. Domácí příprava ke studiu vám bude během týdne od 16. března doručena přes e-maily rodičů a bude domluveno, jak bude probíhat další domácí příprava, odevzdávání úkolů atd.

Vedení školy, 13. 3. 2020