Od pondělí 17. 5. 2021 nastupují do školy všichni naši žáci. Učit se bude dle rozvrhu. Homogenní skupiny již nemusí být dodržovány, takže odpolední školní družina bude fungovat ve svých šesti odděleních.

Žáci ráno vstupují do školy od 7,30-7,55, a to 1.-2. ročník vchodem na školičce, 3.-5. ročník bočním vchodem hlavní budovy, 6.-9. ročník hlavním vchodem.

Testování žáků bude probíhat jednou týdně vždy v pondělí 1. vyučovací hodinu. V prostorách školy je povinnost nosit chirurgickou roušku či respirátor.

Obědy mají všichni žáci přihlášené, kdo nebude na oběd chodit, tak si jej odhlásí přes portál www.strava.cz.

Mgr. Ivo Filip, 13. 5. 2021

Třídní učitelky budoucích 6. ročníků:

VI. A - Mgr. Veronika Trojanová

VI. B - Mgr. Jana Kepková

VI. C - Mgr. Nicole Tomasová

Podrobné informace pro zájemce, kteří chtějí nastoupit do 6. ročníku na naši školu - prezentace zde.

Prezentace naší školy - video zde.

Přihláška - zde.

Vážení rodiče,

na třídních schůzkách Vám budou předány přihlašovací údaje do aplikace Bakaláři a další informace k používání - manuál ke spuštění zde.

Mgr. Ivo Filip, 14. 9. 2020

Prosíme rodiče, aby od 2. 9. 2020 nevstupovali do budovy školy. Ve výjimečných případech je vstup do školy možný bočním vchodem hlavní budovy (zazvonit na kancelář).

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Ivo Filip, 28. 8. 2020

Za finanční podpory MAP Turnovsko II získala naše škola novou 3D tiskárnu. Bude sloužit našim žákům, kteří se v rámci nového kroužku s ní budou od září učit pracovat. Samozřejmě, že vyzkoušíme i tisk ochranných štítů. Děkujeme MAP Turnovsko II za podporu.

Naše nové učebny jsou dokončeny, bohužel na své žáky musí počkat do září.