Školní rok bude ukončen v úterý 30. 6. 2020. Naplánovaná ředitelská volna 29.-30. 6. 2020 byla zrušena.

Mgr. Ivo Filip, 15. 5. 2020

Rozhodnutí o přijetí do budoucího 1. a 6. ročníku bude zasláno zákonným zástupcům v nejbližších dnech poštou na adresy uvedené na žádostech o přijetí, a to spolu s dalšími informacemi. Rozdělení do tříd bude zveřejněno v průběhu června na Úřední desce školy (webové stránky, fyzická vývěska na budově školy). Žáci zde budou uvedeni pod čísly jednacími uvedenými na rozhodnutí o přijetí.

Naše nové učebny jsou dokončeny, bohužel na své žáky musí počkat do září.

Možnost účastnit se vzdělávacích aktivit pro žáky 1. stupně bude od 25.5. 2020. Škola bude v provozu v pracovní dny od 8 do 16 hod. Školní družina zůstává uzavřena. Přihlášení žáci budou rozděleni do skupin po 15 žácích a jejich rodiče budou následně informováni o podmínkách, za nichž budou vzdělávací aktivity probíhat.

Bližší informace dostali zákonní zástupci žáků 1. stupně  na svůj e-mail.

Mgr. Ivo Filip, 12. 5. 2020

Žádáte-li o ošetřovné na dítě do 13 let, zašlete na e-mail - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - pouze jméno dítěte a třídu, potvrzený formulář Vám zašleme zpět.

Vedení školy, 1. 4. 2020