Žádáte-li o ošetřovné na dítě do 13 let, zašlete na e-mail - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - pouze jméno dítěte a třídu, potvrzený formulář Vám zašleme zpět.

Vedení školy, 1. 4. 2020

Žáci i rodiče mají možnost využít služeb školního psychologa.

Distanční výuka, nouzový stav a jeho důsledky přinášejí řadu problémů, se kterými se mnozí z žáků nebo rodičů doposud nikdy nesetkali. Tato nekomfortní situace může vyžadovat radu či konzultaci psychologa. V případě, že taková situace nastane, je možno využít služeb školní psycholožky PhDr. Jany Brandejsové.

Kdykoli pondělí - pátek  8 - 16 hodin.

Dne 30. 3. 2020

S ohledem na mimořádné okolnosti organizujeme zápis do 1. tříd dle pokynů ministerstva školství a zřizovatele způsobem, který nevyžaduje osobní účast dítěte a ani zákonného zástupce.

Podávání žádostí o přijetí či o odklad bude probíhat v zákonem stanoveném období

– tj. od 1. dubna do 30. dubna 2020.

Na nové prvňáčky se v září těší paní učitelky Mgr. Marcela Hádková, Mgr. Martina Melíšková, Mgr. Jarmila Šichová.

Pokud máte nejasnosti či si nevíte rady s vyplněním formulářů, nebojte se na nás obrátit – e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (Mgr. Silvie Stříbrná – zástupce ředitele).

A. Máte-li zájem zapsat Vaše dítě do 1. třídy na naší škole, postupujte následovně:

1. Vytiskněte si a vyplňte Žádost o přijetí dítěte.

2. Vytiskněte si a vyplňte Zápisový arch.

3. Ke stažení je k dispozici též materiál ministerstva školství – Desatero pro rodiče dětí předškolního věku, který Vám může nabídnout náměty, jak pomoci svému dítěti v jeho dalším rozvoji.

4. Vyplněné formuláře Žádost o přijetí a Zápisový arch nám doručte do školy některým z těchto způsobů: datovou schránkou, poštou, e-mailem (oskenované, nafocené), osobně do schránky u vchodu do školy.

5. Na základě dodaných a správně vyplněných formulářů vystavíme Rozhodnutí o přijetí dítěte (kapacitu v tuto chvíli máme pro všechny děti).

B. Máte-li zájem o odklad u Vašeho dítěte na naší škole, postupujte následovně:

1. Vytiskněte si a vyplňte Žádost o odklad.

2. Vytiskněte si a vyplňte Zápisový arch.

3. Máte-li již doporučení poradny doporučující odklad zahájení povinné školní docházky, je splněna 1. podmínka. Pokud ne, kontaktujte poradenské zařízení a domluvte se na dalším postupu.

4. Máte-li již doporučení dětského lékaře doporučující odklad zahájení povinné školní docházky, je splněna 2. podmínka. Pokud ne, kontaktujte dětského lékaře Vašeho dítěte a domluvte se na dalším postupu.

5. Ke stažení je k dispozici též materiál ministerstva školství – Desatero pro rodiče dětí předškolního věku, který Vám může nabídnout náměty, jak pomoci svému dítěti v jeho dalším rozvoji.

6. Vyplněné formuláře Žádost o odklad a Zápisový arch nám doručte do školy některým z těchto způsobů: datovou schránkou, poštou, e-mailem (oskenované, nafocené), osobně do schránky u vchodu do školy. Máte-li alespoň jedno z výše zmíněných doporučení, připojte jeho kopii či elektronickou podobu k vyplněným formulářům.

7. Rozhodnutí o odkladu je možné vydat až po dodání vyplněných formulářů a obou doporučení. Nemějte obavy, pokud vám doporučení chybí. V tom případě přerušujeme řízení do doby jejich dodání. A poté vydáme rozhodnutí o odkladu.

Formuláře a dokumenty:

Žádost o přijetí

Žádost o odklad

Zápisový arch

Desatero pro rodiče dětí předškolního věku

Mgr. Ivo Filip, 20. 3. 2020

Z nařízení ministerstva zdravotnictví je škola uzavřena, v provozu není ani školní družina a jídelna. Obědy jsou žákům odhlášeny.

Rodiče žáků do 13 let věku dítěte si mohou požádat o ošetřovné na člena rodiny (OČR) - prosíme vás, aby zájemci o OČR zasílali své žádosti elektronicky na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - a to s uvedením celého jména dítěte, třídy, data narození - potvrzená žádost vám poté bude zaslána zpět na váš e-mail. Ve výjimečných případech tuto žádost vyřídí kancelář školy (hl. budova 1. patro) od 16. 3., a to vždy v pondělí a ve středu od 8 do 10 hod.

Děkujeme.

Sledujte prosím naše webové stránky, kde budou zveřejňovány aktuální informace.

Mgr. Ivo Filip, ředitel školy, 30. 3. 2020

Z nařízení ministerstva zdravotnictví jsou školy uzavřeny. Domácí příprava ke studiu vám bude během týdne od 16. března doručena přes e-maily rodičů a bude domluveno, jak bude probíhat další domácí příprava, odevzdávání úkolů atd.

Vedení školy, 13. 3. 2020

Prosíme všechny kolegy, aby sledovali svůj školní e-mail, kam jim budou doručeny další informace.

Vedení školy, 13. 3. 2020

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví v souvislosti s výskytem koronaviru:

Od 16. 3. 2020 je škola pro žáky zcela uzavřena až do odvolání.

Prosíme sledujte naše webové stránky.

Děkujeme.