Vážení rodiče,
zasíláme informace k dalšímu průběhu výuky od 25.1.2021.

Pro 1.-2. ročník:
pokračuje v prezenční výuce, ve čtvrtek 28.1. bude žákům předán výpis z pololetního vysvědčení. Následují pololetní prázdniny 29.1. a týden jarních prázdnin 1.-5.2.

Pro 3.-9. ročník:
žáci pokračuji v distanční výuce ve dnech 25.-27.1., ve čtvrtek 28.1. nebude výuka probíhat, proběhne online třídnická hodina, na níž třídní učitelé zhodnotí 1. pololetí. V tento den bude v systému Bakaláři zveřejněna klasifikace za 1. pololetí, výpis z vysvědčení žáci obdrží po příchodu do školy. Následují pololetní prázdniny 29.1. a jarní prázdniny 1.-5.2.
O tom, jak bude vypadat nástup žáků do školy po jarních prázdninách, Vás budeme včas informovat.
Přihlášky na SŠ pro 5. (zájemci o gymnázium) a 9. ročník budou předány po jarních prázdninách.

Mgr. Ivo Filip, ředitel školy​, 22.1.2021

Milí žáci,

Vánoce už jsou za námi a Ježíšek nám do školní knihovny nadělil krásné nové knížky. I vy jste určitě dostali pod stromeček spoustu krásných dárků, mezi kterými jistě byly i nějaké zajímavé knihy. Podělte se s námi o vaši radost a zašlete nám fotky vašich nových knižních kamarádů.

Těšíme se na vaše fotky a obrázky, které zveřejníme zde a na sociálních sítích.

Vaši knihovníci

Milí žáci,

připravili jsme pro vás VÁNOČNÍ VÝZVU, která se týká vánočních příprav, na kterých se už většina z vás doma podílí.

Pošlete FOTOGRAFII vámi vlastnoručně vyrobeného a ozdobeného VÁNOČNÍHO PERNÍČKU.

Vaše výtvory budou zveřejněny na webových stránkách, Instagramu, Facebooku naší školy, proto nezapomeňte uvést své jméno a třídu.

Těšíme se na vaše nápady a kreativní výzdobu. Fotografie zasílejte na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyučující výtvarné výchovy

Milí žáci,

připravili jsme pro vás VÝTVARNOU VÝZVU, ve které můžete realizovat své výtvarné představy týkající se výzdoby ve škole.

Téma práce: výzdoba stěny (popřípadě stěn) v učebně přírodních věd.

Forma zpracování: návrh bude na formátu A4, proveden barevně. Forma odevzdání: do 8. 1. 2021 do kabinetu VV.

Na výběru vítězného návrhu se mimo vyučujících budou podílet i žáci školy formou hlasování na našem facebookovém profilu.

První 3 vítězné návrhy získají ceny v podobě výtvarného materiálu, dle vlastního výběru, v hodnotě 500, 300 a 200 Kč.

Autor vítězného návrhu se bude podílet i na finální realizaci své práce v učebně.

TĚŠÍME SE NA VAŠE KREATIVNÍ NÁPADY!

VYUČUJÍCÍ VÝTVARNÉ VÝCHOVY

Vážení rodiče,

na třídních schůzkách Vám budou předány přihlašovací údaje do aplikace Bakaláři a další informace k používání - manuál ke spuštění zde.

Mgr. Ivo Filip, 14. 9. 2020

Prosíme rodiče, aby od 2. 9. 2020 nevstupovali do budovy školy. Ve výjimečných případech je vstup do školy možný bočním vchodem hlavní budovy (zazvonit na kancelář).

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Ivo Filip, 28. 8. 2020