Volby do školské rady

Vážení zákonní zástupci,

máte možnost k podání návrhu na kandidáta z řad zástupců rodičů na členství do školské rady na tříleté období 2024 - 2027.

Volby do školské rady se budou konat ve středu 19. 6. 2024 od 8:00 do 14:00 hod. v kanceláři asistentky ředitele.

Návrh kandidátů z řad zákonných zástupců žáků zašlete poštou, e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo je odevzdejte osobně na sekretariátu školy do středy 12. 6. 2024 10:00.

Návrh musí obsahovat:

a) jméno, příjmení, adresu trvalého bydliště kandidáta

b) jméno, příjmení, adresu trvalého bydliště navrhovatele

c) podpis kandidáta, že s kandidaturou souhlasí

Kandidátní listina bude zveřejněna od středy 12. 6. 2024 na úřední desce a webových stránkách školy www.zsturnov.cz.

Členství ve školské radě je čestnou funkcí.

Volební lístky obdrží zájemci (zákonní zástupci žáků) - voliči před volbou v den voleb na místě konání volby, tj. v kanceláři asistentky ředitele školy. Voliči před vydáním volebních lístků předloží občanský průkaz (pas) k ověření totožnosti voliče. Bez těchto dokladů nelze volit.

Výsledky voleb budou zveřejněny ve čtvrtek 20. 6. 2024 na úřední desce školy a na webových stránkách školy.

Mgr. Aleš Krejčík