Kalendář akcí

Žádné události

Anketa

Úřední deska

Email Tisk

Seznam budoucích prvňáčků - dle čísel jednacích rozhodnutí o přijetí + rozdělení do tříd ZDE.

Seznam budoucích nově příchozích šesťáků - dle původní školy s čísly jednacími rozhodnutí o přijetí + rozdělení do tříd ZDE.

V obou případech budou v Út 31. 5. 2016 na setkání rodičů na dveřích školy i tříd jmenné seznamy.

 

Od 1. 2. 2016 došlo ke změně názvu školy na:

Základní škola Turnov, Žižkova 518, příspěvková organizace

 

Suplování

Email Tisk

Uvedeny jsou pouze dny, kdy se supluje.

V suplování může dojít během dne ke změně, která bude uveřejněna pouze na nástěnce ve škole.

 

Suplování na dny:

27. 6. - 9. roč. plavání

Po 30. 5. - tento týden 8.A a 8.B literárně-historický kurz

Út 31. 5.

Po dobu nepřítomnosti p. uč. Milde se nám podařilo zajistit zástupy. Bylo nutné provést u 4.A a 8.A zásah do rozvrhu (s platností od 28. 3.). Se změnami seznámí žáky jejich třídní učitelka.

Vyučovací hodiny:

1. hod. 8:00 - 8:45
2. hod. 8:55 - 9:40
velká přestávka
3. hod. 10:00 - 10:45
4. hod. 10:55 - 11:40
5. hod. 11:50 - 12:35
6. hod. 12:45 - 13:30
přestávka na oběd
7. hod. 14:00 - 14:45 - po domluvě vyučujícího se skupinou může být začátek stanoven na dříve
8. hod. 14:50 - 15:35

 

 
poslední mesíc květen 2016 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 17 1
week 18 2 3 4 5 6 7 8
week 19 9 10 11 12 13 14 15
week 20 16 17 18 19 20 21 22
week 21 23 24 25 26 27 28 29
week 22 30 31

Novinky

 

Uvedeny jsou pouze dny, kdy se supluje.

V suplování může dojít během dne ke změně, která bude uveřejněna pouze na nástěnce ve škole.

 

Suplování na dny:

27. 6. - 9. roč. plavání

Po 30. 5. - tento týden 8.A a 8.B literárně-historický kurz

Út 31. 5.

Po dobu nepřítomnosti p. uč. Milde se nám podařilo zajistit zástupy. Bylo nutné provést u 4.A a 8.A zásah do rozvrhu (s platností od 28. 3.). Se změnami seznámí žáky jejich třídní učitelka.

Vyučovací hodiny:

1. hod. 8:00 - 8:45
2. hod. 8:55 - 9:40
velká přestávka
3. hod. 10:00 - 10:45
4. hod. 10:55 - 11:40
5. hod. 11:50 - 12:35
6. hod. 12:45 - 13:30
přestávka na oběd
7. hod. 14:00 - 14:45 - po domluvě vyučujícího se skupinou může být začátek stanoven na dříve
8. hod. 14:50 - 15:35

 

 

Rozvrhy jednotlivých tříd (stav k 14. 9. 2015):

I.A, I.B, I.C

II.A, II.B, II.C

III.A, III.B, III.C

IV.A, IV.B, IV.C

V.A, V.B, V.C

VI.A, VI.B, VI.C

VII.A, VII.B, VII.C

VIII.A, VIII.B, VIII.C

IX.A, IX.B

 
copyright 2010 Martin Ehmig