Pohár rozhlasu 2024 – okresní kolo

Dne 14. 5. se 33 našich žáků zúčastnilo atletické soutěže Pohár rozhlasu. Celková účast byla 515 závodníků z 24 škol Semilského okresu.

Soutěž trvala do pozdních odpoledních hodin a konečných výsledků se dočkaly pouze 3 kategorie žáků.

Největšího úspěchu dosáhly mladší žákyně – vybojovaly stříbrné medaile, 2. místo – ve složení: Zuzana Marková, Natálie Mlejnková, Alice Ferencová, Klára Trnková všechny ze 6.B, Barbora Paříková, Aneta Peštová, Adéla Roubíčková ze 7.A, Agáta Žváčková a Viktorie Jirošová ze 7.B a Mia Gerlichová ze 7.C

Starší žákyně, ve složení - Emily Jahodová, Agáta Kořínková, Laura Nosková, Aneta Šritrová, Karolína Válková z 8.C, Anna Paříková z 9.C a Michaela Zelená ze 7.A, vybojovaly krásné 4. místo.

Starší žáci obsadili 6. místo a mladší žáci 8. místo.

Ze všech 515 závodníků se na 10. místě umístil Matěj Šimůnek z 9.A, na 11. místě Anna Paříková z 9.C a na 15. místě Barbora Paříková ze 7.A

Gratulujeme ke krásným osobním výkonům a děkujeme všem za skvělou reprezentaci naší školy!

A ještě jedno velké díky – žákům, kteří pomáhali s organizací závodů.