ŠKOLA

 

 

 

Celostátní úspěch naší školy!

Již potřetí se naše škola zapojila do celorepublikové výzvy 10.000 kroků, která probíhala v měsíci dubnu. Po říjnové výzvě, kdy se akce účastnilo na 230 žáků a zaměstnanců školy jsme se rozhodli v jarní výzvě nechat aktivitu na samotných žácích a třídních učitelích. Tentokrát se zapojilo na 50 aktivních členů z 5. ročníků a z tříd 7.B a 3.A. Díky jejich aktivitě se naše škola může pyšnit prvním místem v celé České republice!
Cílem výzvy je podpořit společnost v pravidelném pohybu, který je pro naše zdraví klíčový. Není důležité ujít 10.000 kroků, ale motivovat děti a dospělé k pravidelné aktivitě. Stanovit si osobní výzvu a snažit se ji splnit. Buď sám nebo za podpory svého týmu. Chůze je nepřirozenější pohyb, který zvládne prakticky každý. Zároveň je jedním z nejlepších léků na stres či obezitu.
Další výzva bude na podzim 2023, pokud chcete, přidejte se k nám i Vy.

 

 

 

 

©2024 ZŠ Turnov

Search