ŠKOLA

 

 

 

Chodíme pro zdraví - výzva 10 000 kroků

V měsíci říjnu se na 224 žáků a zaměstnanců zapojilo do výzvy 10 000 kroků, kde cílem výzvy nebylo každým dnem ujít 10 000 kroků, ale především chodit pro své zdraví a zlepšit tak svoji fyzickou kondici. Žáci se zúčastnili v rámci svých třídních kolektivů a nejlepším na přepočet bodů se stala třída 3.A s třídní paní učitelkou Mgr. Martinou Melíškovou. Třídě patří dokonce druhá příčka v celostátním bodování. V měřítku celkové vzdálenosti zvítězil třídní kolektiv 8.A s třídní paní učitelkou Mgr. Alenou Šritrovou.

V rámci motivace žáků škola vyhlásila cestu až na jih Afriky, kam se škola díky zapojení velkého počtů aktivních uživatelů, dostala během 10 dní. Následovala tedy i „smyšlená“ cesta zpět do ulice Žižkova, kam se škola stihla vrátit ještě do konce výzvy. Po součtu nachozených kilometrů aktivních členů škola ušla vzdálenost 48 914 kilometrů, což hravě vydá na oběhnutí rovníku celé Země. Ocenění za největší počet nachozených kilometrů získala Elis Hobelantová (8.A) a nejlepším v bodovém hodnocení se stal Antonín Štefánek (4.C). Mezi učiteli jasně dominoval Pavel Trojan, který se dokonce umístil na třetí příčce mezi turnovskými muži. Všem oceněným gratulujeme a věříme, že chuť chodit a hýbat se celé škole vydrží i nadále.

 

 

 

 

 

 

 

©2024 ZŠ Turnov

Search