ŠKOLA

 

 

 

Velikonoce 2020 - Jiří Rygl, 5.B

Tyto Velikonoce zkazil COVID19.

Ale možná nezkazil.

My jsme měli Velikonoce jinak a byly hezké.Rodiče pro nás připravili Velikonoce po anglicku. Moc se mi to líbilo. My děti jsme chodily po zahradě a hledaly sladkosti, které nám rodiče různě po zahradě ukryli. Na stromě visely čokolády, bonbony. Další sladkosti byly ukryté v kytkách a trávě.

Nejprve nám řekli, že vše co najdeme budeme dávat do jednoho společného koše. To se nám sice nelíbilo, ale souhlasily jsme.  Každý jsme se vydal na jinou stranu zahrady, pak ale vidím, jak jde ségra ke stromu, na kterém visí veliká čokoláda. Jenže ona ji neviděla a čokoláda ji praštila do obličeje. Hodně jsme se u hledání nasmály. Nakonec jsme si vše poctivě rozdělily.

Odpoledne jsme se společně s rodiči dívali na film s hercem Vlastou Burianem, kterého jsem neznal. Film byl vtipný a smála se celá rodina.

Navečer jsem musel dodělávat matematiku, to tak veselé nebylo, ale zvládnul jsem to.

Jediné co mi bylo líto, že obyčejně každý rok jezdíme na pomlázku k babičkám a letos jsme si jen zavolali a popřáli hezké Velikonoce.

 

 

 

 

 

©2023 ZŠ Turnov

Search