ŠKOLA

 

 

 

Letošní Velikonoce - Aneta Hrazdirová, 5.B

Letošní Velikonoce byly velmi netradiční. Máme zde nového vira - coronavira. Takže musíme být všichni teď  velmi opatrní. Kromě toho, že nesmíme chodit do školy, nesmí se také ven s kamarády, je zakázáno shromažďovat se, sportovat  a tak podobně. Ten lump vir si totiž oblíbil starší generace a škodí jim, proto jsme nemohli ani navštívit naše babičky, z důvodu, že již nejsou nejmladší.  A tím pádem jsme si nemohly my děti vykoledovat žádné dobroty, tedy skoro žádné, protože mamka vlastně pro nás vždy něco dobrého doma má. Ale za to jsme si vykoledovaly a s námi i naši rodiče spousty zajímavých domácích úkolů, takže se doma rozhodně nenudíme a naši si opráší třicet let staré vědomosti a nebo taky "nevědomosti". Je to tedy legrace, co všechno už dávno zapomněli. Doufám, že se brzy všechno vrátí do normálního běžného života nebo naši brzy zešediví z těch všech vědomostí :-D

 

 

 

 

 

©2024 ZŠ Turnov

Search