ŠKOLA

 

 

 

Plavecké závody

Mladší žáci soutěžili ve dvou kategoriích: 1.-3. ročník a 4.-5. ročník. Naši školu reprezentovali tito žáci: Anna Lebedová a Kristýna Rakoušová z 1. C, Tadeáš Brunclík z 2. A, David Hortvík a Matyáš Kněbort ze 3. A, Matěj Strnad ze 3. B, Veronika Víchová a Matouš Pavel Kratochvíl ze 4. A, Sára Rakoušová, Kateřina Houžvičková, František Vřešťál a Robert Bičík z 5. A, Matilda Tomášková a Anna Paříková z 5. C. 

Všechny děti podaly vynikající výkony a do okresního kola v Jilemnici postupuje 8 žáků. Získali jsme celkem 10 ocenění, nejlepší výkon podal Matyáš Kněbort ze 3. A, který obsadil 1. místo ve stylu znak, 2. místo ve volném stylu (kraul) a 3. místo ve stylu prsa. David Hortvík vybojoval 2. místo ve stylu znak a Tadeáš Brunclík se umístil na 3. místě ve stylu znak.

V kategorii 4.-5. ročníků postupují tito žáci: Sára Rakoušová (3. místo ve stylu prsa), Matilda Tomášková (2. místo ve stylu prsa), Kateřina Houžvičková (1. místo ve stylu prsa), Anna Paříková (3. místo ve stylu znak) a Robert Bičík (2. místo ve stylu znak).

Všem zúčastněným děkujeme a postupujícím gratulujeme a držíme palečky v okresním kole.

Mgr. Milena Apeltauerová

 

 

 

 

©2024 ZŠ Turnov

Search