ŠKOLA

 

 

 

Naši dramaťáci letos opět pomohli otevřít Český ráj

V sobotu 29. 4. 2023 naši dramaťáci vystoupili na Valdštejně v rámci akce Český ráj dětem. Představení Dobré zprávy o princezně Štěpánce zahráli letos pouze šestkrát, potom je déšť vyhnal. Letos dramaťáci dokázali, že je jen tak něco nevyvede z míry. První překážkou byla vysoká nemocnost - poslední role se měnily v sobotu ráno před vystoupením. Dále v sobotu opakovaně pršelo, takže dramaťáci provedli bleskový úklid a opětovné postavení kulis mezi vystoupeními.  Diváci mohli dvakrát zhlédnout pohádku i v dešti. Všichni naši dramaťáci se zhostili svého úkolu na výbornou a dostalo se jim z různých stran mnoho pozitivních ohlasů. 

Děkujeme všem vystupujícím za vzornou reprezentaci školy!

Mgr. Jana Kepková

 

 

 

 

©2024 ZŠ Turnov

Search