ŠKOLA

 

 

 

Žáci II. A plní týdenní výzvy

V období distanční výuky žáci začali plnit tzv. týdenní výzvy. Jednou z výzev bylo, si v rámci prvouky, vyrobit herbář z pěti jarních květin. Žáci se také zapojili do výzvy přírodopisného kabinetu k oslavě Dne Země a namalovali obrázek do výzvy Pozdrav pro dědu a babičku. Další výzva byla Překvapení pro maminku. Nezapomněli jsme na naše nejdražší maminky a tak k Svátku matek žáci připravovali pro svoji maminku krásná přáníčka.  Poděkovali jim tak za péči a lásku. Další výzva se týkala ledových mužů a Žofie, kde se žáci měli seznámit i s pranostikami. Poslední týdenní výzva se věnovala tématu domácích mazlíčků. 

Všichni žáci si zaslouží velkou pochvalu, protože skvěle plnili týdenní výzvy. Přesvědčit se o tom můžete ve fotogalerii.

Mgr. R. Kokešová, tř. učitelka

 

 

 

 

©2024 ZŠ Turnov

Search