ŠKOLA

 

 

 

Volby do školské rady

V rámci letošních doplňujících voleb je třeba zvolit jednoho kandidáta z řad zákonných zástupců žáků. Nový člen školské rady je volen na zbývající část volebního období 2021 - 2024. Jedná se tedy o jednoleté období.

Volby do školské rady se budou konat v úterý 10. 10. 2023 od 8:00 do 15:00 hod. ve školní knihovně.

Návrh kandidátů z řad zákonných zástupců žáků zašlete poštou, e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo je odevzdejte osobně na sekretariátu školy do pátku 6. října 2023 12:00. Návrh je možné stáhnout ZDE.

Kandidátní listina bude zveřejněna od pátku 6. října na úřední desce a webových stránkách školy www.zsturnov.cz

Členství ve školské radě je čestnou funkcí.

Volební lístky obdrží zájemci (zákonní zástupci žáků) - voliči před volbou v den voleb na místě konání volby, tj. ve školní knihovně. Voliči před vydáním volebních lístků předloží občanský průkaz (pas) k ověření totožnosti voliče. Bez těchto dokladů nelze volit.

Výsledky voleb budou zveřejněny ve středu 11. října 2023 na úřední desce školy a na webových stránkách školy.

Organizací (tj. přípravou i provedením) voleb byl ředitelem školy pověřen přípravný volební výbor ve složení:

Mgr. Jana Majerová

Mgr. Aleš Krejčík

Pavel Trojan

 

Turnov 22. 9. 2023

Mgr. Aleš Krejčík

ředitel školy

 

 

 

 

 

©2023 ZŠ Turnov

Search