ŽÁCI

SLAVNOSTNÍ ZÁPIS

Ø  proběhne na čtvrtek 4. dubna 2024 od 10 do 17 hod.

Ø  K zápisu se dostaví děti narozené od 1. 9. 2017 – 31. 8. 2018

Ø  Plánujeme otevřít tři první třídy

PŘIPRAVUJEME PRO VÁS

tradiční akci pro rodiče a děti budoucích prvních tříd

Zápis nanečisto – v úterý 12. 3. 2024 od 15:30 hodin

DOKUMENTACE K ZÁPISU KE STAŽENÍ:

Žádost o přijetí dítěte k povinné školní docházce

Zápisový arch pro zápis do 1. třídy

Žádost o odklad povinné školní docházky

S SEBOU SI K ZÁPISU PŘINESTE

ØObčanský průkaz

Ø Rodný list dítěte

NEMŮŽETE SE DOSTAVIT NA SLAVNOSTNÍ ZÁPIS?

Pokud se nemůžete ke slavnostnímu zápisu dostavit, můžete nás navštívit po předchozí telefonické domluvě (481 325 610) nebo nám zašlete e-mailovou zprávu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pro domluvení náhradního termínu zápisu.

KRITÉRIA PŘIJETÍ K POVINNÉ ŠKOLNÍ DOCHÁZCE

Ø  Bydliště ve spádovém obvodu školy (stanovuje Vyhláška Města Turnova)

Ø  Děti, jejichž sourozenec je ke dni zápisu žákem 1. – 8. ročníku naší školy

Ø  Pokud nebude možné rozhodnout jinak, bude rozhodnuto losem

PŘEMÝŠLÍTE O ODKLADU?

Rodič, který žádá pro své dítě odklad povinné školní docházky, se dostaví i s dítětem k zápisu v řádném termínu zápisu.

Obdrží formulář Žádost o odklad povinné školní docházky, vyplněný dodá zpět vedení školy nejpozději do 30. 4. 2024 spolu s doporučením školského poradenského zařízení a odborného lékaře.

Rodiče dětí, kterým byl odklad ve školním roce 2023/2024 povolen, musí znovu požádat o přijetí k plnění školní docházky. Vyplní opět Žádost o přijetí k povinné školní docházce pro aktuální školní rok.

PŘEDŠKOLÁK, KTERÉMU BUDE 6 LET AŽ PO 1. 9. 2024

Může absolvovat zápis v řádném termínu Zápisu do 1. tříd pro školní rok 2024/2025.

S sebou:

Ø  Děti, které dosáhnou věku 6 let do 31. 12. 2024 – Doporučení Školského poradenského zařízení

Ø  Děti, které dosáhnou věku 6 let po 31. 12. 2024 – Doporučení Školského poradenského zařízení a Doporučení odborného lékaře

DALŠÍ INFORMACE: