Atletický čtyřboj - 30.4.2024

V úterý - 30. 4. 2024 proběhly na atletickém stadionu v Turnově závody ve čtyřboji.

Z naší školy se zúčastnilo 20 žáků ve 4 kategoriích. V každé kategorii bojovalo o stupně vítězů 12 družstev ze 12 škol.

Mladší žákyně - ve složení Marková Zuzana ze 6.B, Žváčková Agáta ze 7.B, Paříková Barbora a Peštová Aneta obě ze 7.A a Gerlichová Mia ze 7.C -  vybojovaly krásné 3 místo.

Mladší žáci obsadili 6. místo – ve složení Kněbort Matyáš a Jindra Štěpán ze 7.A, Zeman Petr, Vaněk Rudolf a Havlíček Richard ze 7.B

Starší žákyně vybojovaly 8. místo – ve složení Paříková Anna a Zuzuánková Karolína z 9.C, Nosková Laura a Kořínková Agáta z 8.C a Donátová Adéla z 8.A

Starším žákům patří krásné 4. místo – Buriánek Patrik z 9.B, Lankisz Filip z 9.A, Knitl František z 9.C, Kvapil Matyáš a Kalkus Tomáš z 8.C

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a gratulujeme ke skvělým výkonům.