ŠKOLA

 

 

 

Olympijský víceboj - krajské kolo

V pátek 12. 5. proběhlo ve Stráži pod Ralskem krajské kolo Olympijského víceboje. Z naší školy se jej účastnilo 9 žáků.  Olympijský víceboj se skládal ze šesti disciplín – běh na 60 m, skok daleký, hod kriketovým míčkem, počet leh-sedů za 2 minuty, počet shybů za 2 minuty a běh na 1 km (popřípadě driblink).

Z dvanácti družstev, které se víceboje účastnily, obsadili naši žáci krásné 3. místo. Naše družstvo reprezentovali Aneta Šritrová ze 7.A, Agáta Kořínková ze 7.A, Veronika Víchová ze 7.C, Barbora Paříková ze 6.A, Patrik Buriánek z 8.B, Benedikt Rubeš z 8.B, František Knitl z 8.C a David Kvapil ze 7.C. 

V soutěži jednotlivců na stupních vítězů stáli:

Barbora Paříková – 2. místo

Aneta Šritrová – 3. místo

Benedikt Rubeš – 3. místo

Lukáš Podzemský z 9.C – 3. místo

Všem našim závodníkům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Denisa Mertlíková

 

 

 

 

©2023 ZŠ Turnov

Search