ŠKOLA

Okresní kolo Poháru rozhlasu

V úterý 10. 5. proběhlo na stadionu v Turnově okresní kolo atletické soutěže – Pohár rozhlasu.

Startovalo zde na 560 závodníků z 15 škol, celkem ve 4 kategoriích.

Z naší školy se ho účastnilo 38 žáků druhého stupně.

Největšího úspěchu dosáhli mladší žáci, kteří ze 14 družstev obsadili 4. místo – byli to: z 6. ročníků - Daniel Stach a David Kvapil, ze 7. ročníků - Patrik Buriánek, Benedikt Rubeš, Petr Kubín, Filip Lankisz, Matěj Šimůnek, Matyáš Fajgl, František Knitl a Daniel Svoboda.

Velkým úspěchem bylo 1. místo Patrika Buriánka a 2. místo Filipa Lankisze ve skoku do výšky.

Druhým velkým úspěchem byly mladší žákyně, kterým se povedlo ze 14 družstev vybojovat 5. místo – byly to: z 6. ročníků – Aneta Šritrová, Adéla Donátová, Lucie Menclová, Veronika Víchová, Tereza Novotná, ze 7. ročníků – Julie Dolejšová, Elis Hobelantová, Anna Paříková a Markéta Fuchmanová.

Nesmíme zapomenout ani na krásné výkony družstva starších žáků a starších žákyň. Žákyně obsadili 10. místo a žáci 13. místo.

Všem závodníkům opět blahopřejeme ke skvělým sportovním výkonům a děkujeme za reprezentaci školy. Velké poděkování patří i organizátorům z řad deváťáků, bez kterých by se soutěž v tak velkém rozsahu zvládnout nedala.