Odznak všestrannosti olympijských vítězů

V pátek 8. 4. 2022 proběhlo v Turnovské sportovní hale okresní kolo Odznaku všestrannosti. Soutěž měla pět disciplín – hod medicinbalem za hlavu, trojskok z místa, skoky přes švihadlo, kliky a běh na tisíc metrů. Soutěžili mezi sebou jednotlivci i družstva, která byla tvořena ze čtyř dívek a čtyř chlapců.

Družstvo naší školy obsadilo 3. místo. Za družstvo soutěžili - Kunčarová Stella z 8. B, Dolejšová Julie ze 7. A, Kořínková Mariana ze 7. A, Donátová Adéla ze 6. A, Lankisz Filip ze 7. A, Vertéši Filip ze 7. A, Ježek Šimon  z 8. A, Holán Vojtěch ze 6. A.

Z jednotlivců se na stupně vítězů probojoval Vojtěch Holán ze 6. A - 1. místo, Patrik Buriánek ze 7. B - 2. místo, Martina Václavů z 8. B - 3. místo a Aneta Šritrová z 6 .C - 3. místo.

Velké poděkování patří nejen těmto vítězům, ale i dalším našim žákům, kteří se soutěže zúčastnili a bojovali ze všech svých sil.

Mgr. Denisa Mertlíková