ŠKOLA

 

 

 

Učím se - Anna Borůfková, 5.B

Zaměstnanci školy: 

učitelka,kuchařka,uklízečka – máma 

ředitel - táta

školník – pes Ben

zvonění – andulky Filípek,Lucka,Pepino

Žáci školy: 

hlavní studenti – Anna Borůfková, Matěj Jánský (bratr)

nejpilnější student – kocour Čip

záškolačka – kočka Mína

 Dobrý den.

Vítám Vás v naší škole ZŠ Sedmihorky 28. V naší škole zvoní v 9:00h a končíme v 14:30h. 

Škola byla založena 16.března 2020 , protože nám zavřeli mojí velkou školu a hned se začalo učit. 

Každé ráno mě budí pan školník a vyžene z postele. Obléknout, nasnídat,umýt se a hurá do školy.

Každý den máme dva předměty, učím se dopoledne a odpoledne. Jako v každé škole mám přestávky a chodím na oběd.

Nejraději mám Vlastivědu,protože je zajímavá a můžu se koukat na různá videa. Český jazyk mě baví,ale zase ne tak moc. Novou látku mi vysvětluje mamka stejně jako naše paní učitelka. Zatím nemáme žádné problémy, ale ve škole by to bylo lepší. Matematika mi sice jde,ale moc se mi do ní nechce. Dnes jsem měla geometrii a musela jsem jí třikrát přepisovat. Ta mě opravdu nebaví, nemáme se spolu rády. Nejméně mám práce s angličtinou, máme málo úkolů a jsou hned hotové. Pokaždé se těším na úkol z ICT, protože zaberu velký počítač u Matěje. Mám i hodiny domácích nauk – pracuji na zahradě. Ale co mě baví je TV. To mám každý den, jezdíme na kole,nebo chodíme na vycházky.

Ještě,že nechodím do školy sama. Mám spolužáky. Nejpilnější je kocour Čip,pořád se chce učt, leží na mém učení. Zato naše kočka Mína je pěkná záškolačka. Jen co zazvoní, už si běží lehnout  do postele a celou školu prospí.

Každý den chodím na oběd s panem ředitelem a sedíme spolu u stolu.

Na začátku se mi líbilo, že jsme doma. Ale teď už se mi stýská po třídě, dětech a paní učitelce a ostatních ve škole.

 

 

 

 

 

©2023 ZŠ Turnov

Search