Timon Drahoňovský (9.A) – Poetika 3. místo, soutěž vypravěčů – okresní kolo 1. místo,
Jakub Mertlík (9.A) – Geologická olympiáda – krajské kolo 1. místo, celostátní kolo – 2. místo, biologická olympiáda – okresní kolo 3. místo, krajské kolo – 6. místo
Vojtěch Mertlík (6.B) – Geologická olympiáda – krajské kolo 7. místo, biologická olympiáda – okresní kolo 3. místo,
Kateřina Tauchmanová (9.C) – krajské kolo olympiády v RJ – 3. místo,
Pavel Pokorný (7.D) – Přírodovědná soutěž Dubák – 3. místo, biologická olympiáda – okresní kolo 1. místo,
Jiří Herashchanka (7.D) – okresní kolo matematické olympiády 2. místo,
Viktorie Hrdlíčková (5.B) – soutěž vypravěčů - okresní kolo 3. místo,
Prokop Tomášek (5.A) – okresní kolo Pythagoriady 1.-2. místo,
Daniela Houžvičková (5.A) - okresní kolo Pythagoriady 3. místo, okresní přebor v plavání - 1. místo,
Jakub Hamada (4.A) – Turnovský kos 2. místo, postup do celostátního kola
Tobiáš Bis (7.B) - Přírodovědná soutěž Dubák – 1. místo,
David König (8. C) – okresní kolo dějepisné olympiády 4. místo, účast v krajském kole,
Jan Bevilaqua (3.C) - Okresní kolo Dětské recitace 3. místo,
Johanka Petříčková (3.A) - Okresní kolo Dětské recitace 1. místo, soutěž vypravěčů – okresní kolo 1. místo,
Tadeáš Šich (4.B) - Okresní kolo Dětské recitace 3. místo, soutěž vypravěčů – okresní kolo 2. místo,
Barbora Šimůnková (7.A) - Okresní kolo Dětské recitace 1. místo,
Elis Hobelantová (4.A) – Poetika 1. místo, Cena poroty, Turnovský kos – 3. místo, Trojboj – 1. místo
Matyáš Kněbort (2. A) – Okresní přebor v plavání 2. místo,
Martina Václavů (5. B) – Okresní přebor v plavání - 1. místo,
Jan Štrauch (5. B) – Okresní přebor v plavání - 1. místo,
Tereza Zajícová (8. A) – Okresní přebor v plavání - 2. místo,
Basketbal – okresní kolo dívky 2. místo: Simona Židů, Sabina Jiřičková (8. A), Sabina Fričová (8.B), Štěpánka Láníková (8.C), Natálie Hassová, Klára Vodhánělová, Nicol Medková, Markéta Linhartová a Kristýna Krausová (9. A), Michaela Kořínková, Kristýna Sojková a Nikola Hrádková (9.B),
Basketbal – okresní kolo chlapci 1. místo: Štěpán Bakeš, Vojtěch Fajgl (8. A), Jan Gaizl, Jakub Pfohl (8. C), Timon Drahoňovský, Šimon Jedlička, Filip Melíšek, David Parsi a Šimon Sahaj (9. A), Vojtěch Dlesk (9.B), Tomáš Červa (9.C).
Vybíjená – okresní kolo dívky 2. místo: Viktorie Hrdličková, Martina Václavů, Aneta Karadžosová, Veronika Hockeová, Magdaléna Střelková, Magdaléna Sokolová, Stella Kunčarová, Zuzana Bisová (5.B), Nikola Baladová (5.A), Lucie Žáčková, Ema Pekařová, Simona Gáborová, Marie Čivrná, Monika Fuchmanová (5.C).
Vybíjená – okresní kolo chlapci 1. místo, krajské kolo 2. místo: Filip Bičík, Tobiáš Kraus, Jiří Vele, Ondřej Vilímek, Ondřej Bažant, David Pavlata, Matěj Klein, Jan Štrauch, Prokop Beran, Filip Hájek (5.B), Vilem Fanta (5.C), Filip Vertéši (4.A).
Přehazovaná – krajské kolo 3. místo: Jiří Vele, Prokop Beran, Tobiáš Kraus, Jan Štrauch, Matej Klein, Ondřej Vilímek, Viktorie Hrdličková, Stella Kunčarová, Martina Václavů (5.B).
Historiáda 3. místo: Kateřina Trojanová (6.B), Tobiáš Bis (7.B), David König (8.C) a Vladimír Šebesta (9.C).
Zuzana Marková (1.B) – Trojboj okresní kolo – 1. místo, krajské kolo – 10. místo
Matěj Kučera (2.A) – Trojboj okresní kolo – 1. místo, krajské kolo – 2. místo
Martin Bureš (3.C) – Trojboj okresní kolo – 3. místo, krajské kolo – 5. místo
Jakub Raulín (4.A) – reprezentace školy v oblasti hudební