ŠKOLA

 

 

 

Školní jarmark

V sobotu 25. 5. 2024 dopoledne Žižkovka opět ožila jarmarečním shonem. Žáci a pedagogové v 29. ročníku tradičního školního jarmarku svým návštěvníkům opět nabídli 22 bodů kulturního programu, voňavé a chutné občerstvení, ukázku hasičů a výcviku psů, robotiku a 3D tisk, literární a výtvarné práce žáků, kroniky školy, předení vlny. Děti ocenily velké množství soutěží, bohatou tombolu a skákací hrad. Odměnou všem organizátorům – žákům i pedagogům – byly rozzářené oči dětí a slova ocenění od dospělých.
Celý záznam kulturního programu s možností prokliku na jednotlivé vystoupení najdete na našem YouTube kanále. Odkaz zde: YouTube

Všem návštěvníkům děkujeme za velmi příjemné společné chvíle na Žižkovce. Těšíme se na 30. ročník jarmarku u nás na Žižkovce!

 

 

 

 

©2024 ZŠ Turnov

Search