ŠKOLA

 

 

 

Výjezd 5. ročníků

Ve dnech 6.6 - 10.6.2022 se třídy 5.A a 5.B zúčastnily výjezdu na Moravskou boudu v Krkonoších nad Špindlerovým Mlýnem. Tématem výjezdu byl středověk. Všechny činnosti se tedy týkaly tohoto období, od kreseb přes koláže, erby, masky, štíty, sportovní soutěže, výkony v procházkách po horách i úklid pokojů. Děti získávaly zlaťáky, za které si kupovaly území v mapách.

Počasí nám celkem přálo, pršelo jen v úterý, i přes to jsme vyšli na krátkou procházku v pláštěnkách. Pobyt jsme si velmi užili, bylo stále co dělat, ať už v chatě, či na trampolíně před ní. Proběhla olympiáda ve sportovních kláních, celodenní výlet na Labskou Boudu a k prameni Labe, užili jsme si bobovou dráhu ve Špindlerově Mlýně...

Na konci nás čekala spousta dárků a cen, které si děti samy vybraly.

Třídní učitelky 5. ročníků

 

 

 

 

©2022 ZŠ Turnov

Search