ŠKOLA

 

 

 

Zimní pobyt 8. ročníků

Na přelomu ledna a února se naši osmáci zúčastnili zimního pobytu, o který loni kvůli pandemii přišli.  

V pondělí po otestování, které dopadlo úspěšně, jsme vyrazili do Rokytnice nad Jizerou do penzionu Alpin, ubytovali se a odpoledne vyrazili vyzkoušet sjezdovky a snowboard na kopec Studenov. 

V úterý jsme měli celý den na lyžování a i přes velkou mlhu a sněžení jsme si to náležitě užívali. Večer nás čekal večerní program a hry. 

Ve středu byl v plánu výlet na běžkách. Vzhledem k výstrahám silného větru jsme se raději nevydali do hor, ale využili místní lyžařský areál, kde jsme se učili základnímu pohybu a sjezdu na běžkách. Po náležitém odpočinku jsme pokračovali obhlídkou Rokytnice. 

Čtvrtek jsme opět věnovali sjezdovému lyžování. Dopoledne jsme si užili azura a slunečních paprsků, odpoledne už opět padla mlha a nás čekaly „sranda závody“, za které jsme byli večer náležitě odměněni. 

Poslední den, v pátek, nás čekal poslední výstup do kopce, tentokrát na Ski areál Pařez – sice menší, ale zato jsme tu mohli lyžovat všichni dohromady a užívali si jízdy s kamarády místo v družstvech jako doposud. 

Po obědě nás čekal návrat do Turnova. 

Těšíme se na další školní akci.   

Mgr. Nicole Tomasová, učitelka TV

 

 

 

 

©2022 ZŠ Turnov

Search