ŠKOLA

 

 

 

Naši žáci představili na Kulturnovu svou knížku

Naši žáci, současní i bývalí, se v sobotu 9. 10. 2021 na Střelnici pochlubili svou knížkou literárních a výtvarných prací Naslouchej a vyprávěj aneb pohádky a pověsti Českého ráje. Knížka vyšla už v roce 2020, ale z důvodu pandemie nebyla pokřtěna. 

Moderovali žáci loňské IX. A Barbora Broučková, Veronika Klementová, Barbora Šimůnková a Filip Sebastian Kudrnovský. Ochutnávku z knihy budoucí Děti Turnovu, na které se budou podílet žáci všech turnovských škol, recitovaly děti ze současné VI. A Zuzana Hejduková, Anežka Poláková, Vojtěch Kubánek, Václav Táborský a Tadeáš Válek. K milému podvečeru přispěli i hosté - Eva Kordová, Ing. Lenka Krupařová a Mgr. Karel Bárta, kteří se o vydání knížky zasloužili. Podívat se přišla i ilustrátorka přebalu knihy Monika Duffková, též naše bývalá žákyně. 

Všem vystupujícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy, publiku děkujeme za vřelé přijetí.

Mgr. Jana Kepková

 

 

 

 

©2022 ZŠ Turnov

Search