ŠKOLA

 

 

 

Týdenní výzvy 2.A...

Žáci II.A kromě zadávání úkolů přes e-mail dostávali i týdenní výzvy. V těchto výzvách šlo především o učení se prožitkem. První výzva se týkala nasetí osení na Velikonoce. Žáci museli o své osení dobře pečovat a také několik dní čekat, zda opravdu osení na Velikonoce vyroste a bude jim zdobit stůl. Všem dětem osení vyrostlo a všichni z toho měli velikou radost. Zde se také učili být trpěliví. 

Další výzva se týkala Velikonoc. Hlavní úkol byl, co nejvíce si přiblížit velikonoční svátky, dodržet naše tradice a PROŽÍT SI JE. Ve výzvě měli náměty na pečení beránka, mazance, jidášů, perníčků nebo upleť si pomlázku, vyrob si výrobek a dozdob osení, nauč se zdobit vajíčka atd. Všichni žáci se do této výzvy zapojili. Poslali mnoho fotografií. I když jsme letošní Velikonoce prožívali jinak, tak všichni žáci mi potvrdili, že si svátky velmi užili. Prožili je ve zdraví se svojí rodinou.

Všem rodičům děkuji za skvělou spolupráci. Užívejte si co nejvíce času s rodinou a buďte optimističtí. Určitě bude zase lépe.

Přeji Vám krásné dny.

Za 2.A R. Kokešová

Další fotografie jsou umístěny ve fotogalerii.

 

 

 

 

 

©2023 ZŠ Turnov

Search