Poděkování

Společně jsme si zazpívali řadu lidových písniček v doprovodu akordeonu, na který hrál Jakub Raulin. Vánoční koledy hrané na flétny zněly náměstím a hudební vystoupení zakončil houslový koncert v podání Mariany Gutte.

V čase Vánoc jsme se rozhodli také pomáhat. Dne 3. 12. jsme se zúčastnili „Dne dobrých skutků“, které organizuje Adra. Z výtěžku předvánočního Jarmarku jsme část peněz věnovali na dárky pro děti z dětského domova v projektu „Strom splněných přání“. Zakoupením granulí a antiparazitik pro projekt „Srdcem pro psy“ chceme pomoci zatoulaným zvířátkům na Turnovsku. Připravujeme i vánoční vystoupení pro seniory, kde rozdáme naše vánoční výrobky, a na závěr poděkujeme rodičům svým vánočním vystoupením ve škole za jejich velikou pomoc.

Přejeme Vám klidné a příjemné vánoční svátky.

Děti z 5. A, M. Melíšková a K. Apeltauerová