ŠKOLA

 

 

 

Adventní postavy ze Žižkovky opět pomohly rozsvítit turnovský vánoční strom

Slavnostní fanfáry navodí správnou atmosféru. Turnovský advent oficiálně zahájí pan starosta zapálením první adventní svíčky. Naše dušičky rozněžní nejmenší zpěváčci z Karmínku. Pak přijdou adventní postavy a mocným kouzlem přivolají světlo nebeské, aby ozářilo město Turnov. A turnovské děti čeká nadílka. Adventní postavy se rozběhnou po náměstí a zjišťují, které děti zlobily a které naopak byly hodné, a po zásluze všechny obdarují. Žádný turnovský občánek nepřijde zkrátka.

Děkujeme všem našim dramaťákům za vzornou reprezentaci školy, jejich rodičům za krásné kostýmy, panu Bc. Otto Tomsovi za důstojného Mikuláše a Jiřímu Lamkovi za vzorné plnění funkce inspicienta.

Mgr. Jana Kepková

 

 

 

 

 

©2021 ZŠ Turnov

Search