ŠKOLA

 

 

 

Přijímačky nanečisto pro 9. ročník

Od středy 10. února zahajujeme na naší škole pravidelné, dobrovolné individuální konzultace pro žáky 9. tříd. Při dodržení přísných hygienických pravidel si budou moci žáci vyzkoušet přijímačkové testy na střední školy tzv. nanečisto. Jednat se bude o testy z matematiky a českého jazyka. O tom, jak žáci uspěli, budou vždy informováni na další konzultaci. Problematické otázky poté budou také řešit se svými vyučujícími při online hodinách semináře z českého jazyka a semináře z matematiky.

Naši pedagogové se tak snaží svým žákům co nejvíce pomoci v této složité době s přípravou na přijímací zkoušky. 

Obdobný formát přijímaček nanečisto nyní připravujeme na příští týden i pro žáky 5. ročníku, kteří budou dělat zkoušky na víceletá gymnázia.

Mgr. Ivo Filip, 10. 2. 2021

 

 

 

 

 

©2021 ZŠ Turnov

Search