ŠKOLA

 

 

 

INFORMACE PRO RODIČE

Z nařízení ministerstva zdravotnictví je škola uzavřena, v provozu není ani školní družina a jídelna. Obědy jsou žákům odhlášeny. 

Rodiče žáků do 13 let věku dítěte si mohou požádat o ošetřovné na člena rodiny (OČR) - prosíme vás, aby zájemci o OČR zasílali své žádosti elektronicky na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - a to s uvedením celého jména dítěte, třídy, data narození - potvrzená žádost vám poté bude zaslána zpět na váš e-mail. Ve výjimečných případech tuto žádost vyřídí kancelář školy (hl. budova 1. patro) od 16. 3., a to vždy v pondělí a ve středu od 8 do 10 hod.

Děkujeme.

Sledujte prosím naše webové stránky, kde budou zveřejňovány aktuální informace.

Mgr. Ivo Filip, ředitel školy, 30. 3. 2020

 

 

 

 

 

©2020 ZŠ Turnov

Search