Kalendář akcí

Žádné události

Anketa

Vypravěči ze Žižkovky přivezli z Jičína krásná ocenění

Email Tisk

Již tradičně se v říjnu v Jičíně v Knihovně Václava Čtvrtka scházejí nejlepší vypravěči z Liberecka a Jičínska, aby v příjemném prostředí předvedli své vypravěčské umění. Uspět není jednoduché. O to větší radost potom přinášejí získaná ocenění.

Základní školu v Žižkově ulici v Turnově v oblastním kole vypravěčské soutěže Čteme všichni – vypráví jen někdo reprezentovali čtyři žáci. Do Jičína postoupili z regionálního kola v Semilech. Diplom, tedy medailové pozice, získali Tadeáš Šich, Barbora Šimůnková a Timon Drahoňovský. Pamětní list si přivezla Karolína Hrdličková.

Vypravěčská soutěž je v českém prostředí ojedinělá, přestože rozvoji komunikativních dovedností v jiných zemích věnují velkou pozornost.

Knihovně Václava Čtvrtka v Jičíně děkujeme za dobrou organizaci, paní Evě Kordové za patronát nad celou soutěží a moderování všech kol. Vypravěčům ze Žižkovky děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jana Kepková

Foto zde.

 

Atletický čtyřboj

Email Tisk

Dne 26. 9. 2018 se na atletickém stadionu Ludvíka Daňka každoročně pořádá atletický čtyřboj pro žáky 2. stupně ZŠ. Za naši školu jsme vybrali nejlepší závodníky, kteří ve své kategorii absolvovali 4 disciplíny (60 m sprint, skok daleký nebo skok vysoký, hod kriketem nebo vrh koulí a běh na 600 m/ 800 m/ 1000 m).

Mezi závodníky byli žáci z 6. C (Jan Bobek), 7. A (Barbora Šimůnková, Andrea Jacyšina), 7. D (Lucie Uhlířová, Tomáš Kůtek), 8. A (Barbora Sokolová, Simona Židů, Roman Hanyk, Nikola Breiová), 8. B (Patrik Rubeš, Jakub Bříza, Jakub Horák), 8. C (Liana Květová), 9. A (Klára Vodhánělová, Timon Drahoňovský, Šimon Jedlička), 9. C (Klára Fligrová, Matěj Bradáč, Roman Myslivec).

Přestože všichni statečně bojovali, žádné kategorii se nepovedlo postoupit do krajského kola. S nejlepšími výsledky skončili chlapci, kdy ti mladší i starší skončili na 3. místě a tak jim jen o fous unikl postup. Mladší žákyně skončily na krásném 4. místě, starší žákyně na 7. místě.

Nelze opomenout ani nejlepší umístění jednotlivců:

Jan Bobek (6. C) – 1. místo ve skoku dalekém (427 cm)

Jakub Bříza (8. B) – 1. místo ve skoku vysokém (144 cm)

Lucie Uhlířová (7. D)  – 1. místo ve skoku dalekém (394 cm)

Timon Drahoňovský (9. A) – 1. místo ve skoku dalekém (527 cm)

Tomáš Kůtek (7. D) – 1. místo ve sprintu (8, 3 s), 2. místo v hodu kriketem (52,5 m) a 3. místo ve skoku vysokém (141 cm)

Liana Květová – 3. místo ve skoku vysokém (145 cm)

Všem závodníkům děkujeme a přejeme hodně štěstí do dalších závodů.

Mgr. Nicole Tomasová

Foto zde.

 

Literáti ze Žižkovky odstartovali nový školní rok oceněním

Email Tisk

Nový školní rok v ZŠ v Žižkově ulici v Turnově započali žáci prvním úspěchem. V literární soutěži 28. ročníku festivalu Jičín – město pohádky jim Nadační fond Jičín – město pohádky a Knihovna Václava Čtvrtka v Jičíně udělily „čestné uznání za vytvoření díla Kvítí z Krakonošovy zahrádky, tedy za ztvárnění originálních a chytrých nápadů kultivovaným jazykem“.

Psaní, ilustrování, recitace, vyprávění i veřejná vystoupení patří na této škole k tradici. Děti se na tvoření těší, pracují nad rámec svých povinností. Úspěch v soutěži je pro ně dobrou odměnou. Věříme, že je to dobrý vstup do úspěšného školního roku.

Mgr. Jana Kepková

Foto zde.

 

Dětské olympijské hry mládeže 2018

Email Tisk

V pátek 15.6 2018 proběhly v Turnově na stadionu Dětské olympijské hry mládeže. Celkem na dětské olympiádě závodilo v 31 disciplínách a 4 kategoriích 295 dětí z 15 škol.  Z naší školy se jich zúčastnilo 30 žáků od šestých do devátých tříd.

Na stupních vítězů stáli:

První místa:

Štafeta mladších žáků obsadila 1. místo – ve složení: Holeček David a Kůtek Tomáš ze 6.D a Bříza Jakub a Rubeš Patrik ze 7.B.

Skok daleký za ml.žáky výkonem 469 cm s přehledem vyhrál Jakub Bříza ze 7.B.

Skok vysoký za mladší žákyně výkonem 135 cm vyhrála Simona Židů ze 7.A.

Hod míčkem mladších žáků výkonem 55, 80 m vyhrál Tomáš Kůtek ze 6.D.

Běh na 60 metrů mladších žáků vyhrál David Holeček ze 6.D.

                Druhá místa:

Štafeta mladších žákyň  ve složení Sokolová Barbora ze 7.A, Hrdinová Barbora ze 7.C, Uhlířová Lucie a Dvořáková Tereza (obě ze 6.D) obsadila 2. místo.

Skok vysoký ml.žáci – 2. místo: Tomáš Kůtek ze 6.D.

Běh na 800 metrů ml.žáci – 2. místo: Štěpán Bakeš ze 7.A.

Vrh koulí st.žákyně – 2.místo: Kateřina Janevová z 9.B.

                Třetí místa:

V běhu na 60 m a 800m vybojovala dvě 3. místa Tereza Sokolová z 8.B.

Mgr. Denisa Mertlíková

Foto zde.

 

Timon Drahoňovský ze Žižkovky reprezentoval Liberecký kraj na celostátní přehlídce Dětská scéna ve Svitavách

Email Tisk

Timon Drahoňovský, žák 8. ročníku Základní školy v Žižkově ulici v Turnově, po úspěšném vystoupení v krajském kole Dětské recitace v Liberci reprezentoval Liberecký kraj v celostátní přehlídce Dětské recitace Dětská scéna ve Svitavách.

Timon nebyl ve Svitavách na celostátní přehlídce poprvé. Liberecký kraj zde reprezentoval i loni. Tehdy byl vybrán do Prahy, kde reprezentoval školu a kraj v rámci festivalu Děti - výchova – divadlo na DAMU.

Zeptali jsme se ho, jak celostátní přehlídku viděl a prožíval letos.

„Dětskou scénu ve Svitavách jsem si letos opět užil. Sám k sobě jsem dost kritický – vystoupení se mi nepovedlo úplně dle mých představ. Ale nasbíral jsem mnoho nových zkušeností, ať už z rozborů s porotou nebo z vystoupení ostatních recitátorů. S přehlídkou recitace jsem velmi spokojen. Slyšel jsem spoustu zajímavých textů. Byli jsme se podívat i na několika dramatických vystoupeních, která se nám také líbila a přišla nám velice profesionální. S dalšími recitátory z mé kategorie jsme měli společné dílny. Hráli jsme zajímavé hry, povídali si o vystoupeních, která jsme viděli. A ačkoli jsme společně strávili jen dva dny, tak si myslím, že jsme se hodně stmelili a skamarádili.“

Timonovi děkujeme za vzornou reprezentaci školy i Libereckého kraje.

(Fotografie jsou ze soukromého archivu rodičů Timona Drahoňovského.)

Mgr. Jana Kepková

 

Krajské kolo biologické olympiády - mladší žáci

Email Tisk

Dne 25. 5. 2018 proběhlo v Liberci krajské kolo biologické olympiády. V kategorii mladších žáků naši školu reprezentoval Jakub Bříza ze 7.B, který obsadil 10. místo. Kubovi gratulujeme a děkujeme za vzornou připravu a reprezentaci naší školy.

Mgr. Denisa Mertlíková

 

Dva žáci ze Žižkovky byli v Klementinu pasováni na rytíře Řádu krásného slova

Email Tisk

Monika Duffková a Timon Drahoňovský, oba žáci osmého ročníku ZŠ v Žižkově ulici v Turnově, byli za Liberecký kraj 1. června 2018 v Praze v Zrcadlové kapli Klementina pasováni na rytíře Řádu krásného slova.

Slavnostní pasování je vyvrcholením dvouletého projektu Klubu dětských knihoven SKIP ČR Kde končí svět. Letos se konal již 11. ročník. Základní škola v Žižkově ulici v Turnově se do projektu zapojila svou knihou Zvíře v nás, která čítá téměř 400 stran dětských literárních a výtvarných prací. Kniha byla převedena i do digitální podoby a celá byla žáky namluvena. Vzniklo DVD Zvíře v nás. Z básní a ilustrací žáci vytvořili též malé leporelo. Děti ze Žižkovky se tématu Zvíře chopily také v dramatické rovině. Vznikla dvě představení - O hadí královně a část z Malého prince – rozhovor s liškou jako výstup s mluveným slovem, hudbou a tancem v českém a ruském jazyce. Tématu Zvíře byl na Žižkovce zasvěcen i tradiční školní jarmark. Většina vystoupení třídních kolektivů se nesla v duchu tohoto tématu. Základní škola získala za tuto bohatou činnost mimořádné ocenění.

Žižkovka má po letošním pražském pasování již čtyři rytíře Řádu krásného slova. Před čtyřmi lety byla za Liberecký kraj pasována Martina Kněbortová, před dvěma lety Nikol Hanzlová.

Děkujeme za spolupráci paní Evě Kordové z Městské knihovny Antonína Marka v Turnově.

Děkujeme všem žákům a pedagogům, kteří se do projektu zapojili a přispěli k získání ocenění. Našim dvěma novým rytířům Řádu krásného slova blahopřejeme.

Mgr. Jana Kepková

Foto zde.

 

Děti z Libereckého kraje v Dolánkách zjistili, Kde končí svět

Email Tisk

Dům přírody v Dolánkách u Turnova ožil regionální přehlídkou dvouletého projektu výchovy ke čtenářství Kde končí svět organizovanou Klubem dětských knihoven České republiky a Svazem knihovníků a informačních pracovníků České republiky. Tématem letošního již 11. ročníku je Zvíře. Tvořily děti ve školách a v knihovnách po celé republice. V úterý 22. května 2018 se v Dolánkách sešli nejlepší autoři příběhů, básniček, pohádek a ilustrací z Libereckého kraje, aby za své umělecké výtvory převzali krajská ocenění. Diplomy, knižní odměny a drobné dárky si vítězové odvezli do Tanvaldu, do Železného Brodu, do Semil, do Frýdlantu, do Jablonného v Podještědí, do Liberce, do Velkých Hamrů, do Šumburku. Mnoho cen si odnesli i žáci ze ZŠ v Žižkově ulici v Turnově. Malí i velcí si prohlédli výstavu všech dětských prací.

Žáci turnovské Žižkovky se postarali i o program. Na plátně běžela digitální prezentace jejich knihy Zvíře v nás, Timon Drahoňovský zahrál na flétnu. Nejvíce se malým dětem líbila pohádka O hadí královně v podání dramaťáků ze Žižkovky.

Velkou radost máme z krajské nominace dvou žáků naší školy na Rytíře řádu krásného slova. Timon Drahoňovský a Monika Duffková budou 1. června 2018 pasováni v Zrcadlové kapli Klementina v Praze spolu s osmi dalšími dětmi z naší republiky. Jsme hrdi na to, že naše škola bude mít mezi svými žáky a absolventy už čtyři Rytíře řádu krásného slova. Před čtyřmi lety byla tímto titulem poctěna Martina Kněbortová, před dvěma lety Nikol Hanzlová. Děkujeme paní Evě Kordové z dětského oddělení Městské knihovny A. Marka v Turnově za spolupráci.

Mgr. Jana Kepková

Foto zde.

 

1.B a 2.C v Domě přírody v Dolánkách

Email Tisk

V úterý 22. 5.  se v Domě přírody v Dolánkách sešli nejlepší autoři příběhů, básniček, pohádek a ilustrací z Libereckého kraje, aby za své umělecké výtvory převzali krajská očenění. Z naší školy převzaly cenu třídy 2. C a 3. B. Zvláštní cenu - 3. místo - získal David Lebeda a čestné uznání Tereza Řehová. Žáci naší školy se postarali i o program. Na plátně probíhala digitální prezentace nami vytvořené knihy Zvíře v nás, Timon Drahoňovský z 8.A zahrál na flétnu a dramaťáci zahráli pohádku O hadí královně.

Mgr. Sylva Kutková

Foto zde.

 

Orientační běh

Email Tisk

Dne 18.5.2018 se páté ročníky zúčastnily závodu v orientačním běhu. Po výborné dvoudenní přípravě obsadily hned dvě první místa. Jedno v klasickém běhu získal Václav Veselý z 5. A  a  další prvenství patřilo soutěžící v kategorii trail-O Petře Vávrové z 5. C, která absolvovala celý okruh v plném rozsahu. Všem soutěžícím gratulujeme za úspěšné dokončení tratě. Velmi děkujeme všem organizátorům za příjemný a vstřícný přístup a za velmi zajímavé sportovní zážitky.

Mgr. Michaela Kasíková

 

Pohár rozhlasu – okresní kolo

Email Tisk

Ve čtvrtek 10. 5. se v Turnově na stadionu Ludvíka Daňka konalo okresní kolo Poháru rozhlasu.  Za naši školu soutěžilo skoro 40 závodníků v 10 atletických disciplínách.

V kategorii mladších žákyň zaznamenala největší úspěchy Bára Hrdinová, která obsadila 3. místo v běhu na 60 m, Madeline Kochová (obě ze 7. C), která byla 4. ve skoku vysokém, a Lucie Uhlířová ze 6. D, která obsadila 6. místo ve sprintu i skoku dalekém. Mladší žákyně (Bára Hrdinová, Madeline Kochová ze 7. C a Lucie Uhlířová, Tereza Dvořáková ze 6. D) se umístily na 3. místě ve štafetovém běhu.

V kategorii starších žákyň byla mezi nejúspěšnějšími Tereza Sokolová z 8. B, která se umístila na 3. místě v běhu na 800 m, Liana Květová ze 7. C - 5. místo ve skoku dalekém a Kateřina Landecká z 8. B - 6. místo ve vrhu koulí.

V kategorii mladších žáků byl velice úspěšný Jakub Bříza ze 7. B, který obsadil 1. místo v běhu na 60 metrů a 2. místo ve skoku dalekém. David Holeček ze 6. D obsadil 3. místo ve skoku vysokém a 5. místo v běhu na 60 m, Tomáš Kůtek ze 6. D získal 3. místo v hodu kriketovým míčkem a 4. místo ve skoku vysokém. Mladší žáci (Jakub Bříza, Patrik Rubeš (oba ze 7. B) a David Holeček, Tomáš Kůtek ze 6. D) dosáhli 3. místa ve štafetovém běhu.

V kategorii starších žáků vynikli Jirka Čermák z 9. A, který obsadil 1. místo v běhu na 1500 m, Daniel Hluchý z 9. A, který byl 3. ve vrhu koulí, a Timon Drahoňovský z 8. A, který se umístil na 4. místě ve skoku dalekém.

Nejúspěšnějším družstvem byli mladší žáci, kteří se umístili na 3. místě.

Děkujeme všem závodníkům za jejich výkony a body, které pro své družstvo získali, a skvěle tak reprezentovali naši školu.

Mgr. Nicole Tomasová

 

Krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů 2018

Email Tisk

Krajské kolo OVOV proběhlo 21. 5. 2018 ve Stráži pod Ralskem. Žáci soutěžili v šestiboji, který tvořily tyto disciplíny – běh na 60 m, hod míčkem, skok do dálky, shyby na 2 minuty, leh-sedy na 2 minuty a běh na 1000 metrů. Konkurence v této soutěži je veliká, a i přes osobní rekordy žáků v mnoha disciplínách naše družstvo obsadilo 7. místo.

Osmičlenné družstvo soutěžilo v tomto složení:

Michaela Kořínková z 8.B, Kristýna Ulrichová ze 7.C, Laura Veitová ze 7.B, Klára Vodhánělová z 8.A, Richard Buschek a Jakub Bříza ze 7.B, David Parsi z 8.A a David Holeček ze 6.D.

Za zmínku však stojí i nejlepší výkony:

David Holeček – 60m za 8,15 sekund a 1000m za 3:38 min., Richard Buschek – skok do dálky 4,93 m, Klára Vodhánělová – 86 leh-sedů za 2 minuty, David Parsi – 52 shybů za 2 minuty a hod míčkem 53 m.

Všem soutěžícím blahopřejeme ke krásným výkonům a děkujeme za reprezentaci naší školy.

Mgr. Denisa Mertlíková

 

Krajské kolo biologické olympiády - kategorie C

Email Tisk

Krajské kolo biologické olympiády v kategorii starších žáků (8. a 9. třída) proběhlo 17. 5. 2018 v Liberci. Tématem letošní olympiády byl Pohyb. Soutěžící řešili 20 různých vědomostních úkolů, poznávali 40 druhů rostlin a živočichů z různých ekosystémů a pracovali na laboratorním úkolu zaměřeném na poznávání ohýbacích buněk v pokožce trav.

Za naši školu se do krajského kola probojoval Jakub Mertlík z 8. A a obsadil 9. místo. 

Jakubovi blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.

Mgr. Denisa Mertlíková

 

Vypravěči ze Žižkovky přivezli ze Semil pět ocenění

Email Tisk

Soutěž Čteme všichni, vypráví jen někdo je velice cenná svou jedinečností. Letos probíhá již 15. ročník. Regionální kolo se konalo 15. května 2018 v Městské knihovně v Semilech. V bohatě zastoupených kategoriích bylo i jedenáct žáků ze Žižkovky. Ti si ze Semil odvezli ze svých kategorií pět ocenění.

Čestné uznání získal Tadeáš Šich ze 3. B, 3. místo bylo uděleno Barboře Šimůnkové ze 6. A, první místo obsadil Timon Drahoňovský z 8. A. Čestné uznání za vlastní text získaly Markéta Nováková ze 4. C a Karolína Hrdličková ze 6. A.

Soutěž v semilském kině Jitřenka se nesla v příjemné atmosféře. Osvěžením v době práce porotců byla pro soutěžící svačina u fontány.

Děkujeme organizátorům soutěže. Blahopřejeme všem oceněným vypravěčům a budeme jim držet palce do oblastního kola v Jičíně.

Mgr. Jana Kepková

Foto zde.

 

Soutěž Vlastík

Email Tisk

I letos se naše škola zúčastnila 11. ročníku soutěže Vlastík. Náš tým ve složení Lukáš Marx, Aneta Hrazdirová, Vanessa Richtrová a Václav Veselý pod vedením paní uč. Jarmily Šichové skončil po dvoudenním boji na krásném 2. místě mezi 11 družstvy.

Aneta a Vanessa

Očima paní učitelky:

Tématem letošního klání bylo 100 let vzniku naší republiky. Měli jsme za úkol zpracovat rok 1948 formou plakátu. Pojali jsme ho jako transparent a sklidili jsme úspěch. Velice dobře byla hodnocena naše účast v dílčích soutěžích i hrách. Děkuji všem účastníkům za skvělou souhru, předvedený výkon a zasloužené 2. místo.

Mgr. Jarmila Šichová

Foto zde.

 

Žáci ze Žižkovky získali ocenění v celostátní soutěži Náš svět

Email Tisk

Náš svět je celostátní literární soutěž pořádaná Talentcentrem Národního institutu pro další vzdělávání MŠMT. Letos proběhl 45. ročník. Ve čtyřech kategoriích soutěžilo 196 prací, 22 z nich bylo oceněno. V kategorii kolektivní práce byl mezi pěti oceněnými bez rozlišení pořadí i almanach Zvíře v nás žáků ZŠ Turnov, Žižkova 518. Vyhlášení výsledků se již tradičně konalo v Praze na knižním veletrhu Svět knihy. Cenu 11. 5. 2018 převzala devítičlenná delegace žáků.

Kolektivní práce Zvíře v nás vznikala od května 2017 do února 2018. Svými literárními a výtvarnými pracemi přispěli žáci 2. – 9. tříd. Kniha obsahuje téměř 400 stran textů a ilustrací. Je doplněna namluvenou digitální prezentací. Z vybraných básní a ilustrací vzniklo i malé leporelo. Celkový počet hodin odpracovaných na projektu vysoce překračuje tisícovku.

Děkujeme všem žákům i pedagogům, kteří přiložili ruku ke společnému dílu a přispěli k získání tohoto významného ocenění.

Mgr. Jana Kepková

Foto zde.

 

1. místo v celostátním kole geologické olympiády

Email Tisk

Ve středu 9. května 2018 proběhlo v Brně celostátní kolo geologické olympiády. Z naší školy se ho zúčastnil žák 8. A Jakub Mertlík, který postoupil z krajského kola. V kategorii základních škol, kde soutěžilo celkem 18 žáků, vyhrál! (se ztrátou pouhých osmi bodů z celkového počtu). Kubovi blahopřejeme k výbornému výsledku a přejeme hodně úspěchů v této soutěži i v příštím roce.

Pedagogický sbor ZŠ Žižkova

Foto zde.

 

Okresní kolo ve volejbale

Email Tisk

Dne 18. 4. se chlapci naší školy zúčastnili okresního kola ve volejbale, kam postoupili z kola okrskového. Turnaj se odehrál v hale TJ Turnov. Jejich soupeři byly základní školy z Jilemnice (Harracha a Komenského) a ZŠ Rovensko. Chlapci ve složení Tomáš Červa, Matěj Bradáč (8. C), Jirka Čermák, Emil Hejduk (9. A), David Parsi, Šimon Sahaj (8. A) a Martin Najman (9. C) bojovali do poslední chvíle. Nakonec se umístili na krásném 3. místě, ale od míst nejlepších je dělil jen kousek.

Chlapcům děkujeme za reprezentaci školy a těšíme se zase příští rok.

Mgr. Nicole Tomasová

Foto zde.

 

Turnovský kos

Email Tisk

Dne 24. 4. 2018 proběhl již 19. ročník pěvecké soutěže Turnovský kos. Úroveň pěvecké soutěže velice vzrostla a konkurence byla veliká. Přesto jsme v každé kategorii slavili úspěchy!!!

2. kategorie – Tereza Novotná (2.C) – 2. místo

Daniela Gutte (1.B) – 3. místo

3. kategorie – Tadeáš Kutek (4.B) – 3. místo

4. kategorie – Natálie Poštulková (5. A) – 2. místo

Emma Adámková (5.A) – 3. místo

5. kategorie – Lucie Preislerová (8.C) – 2. místo

Vítězům gratulujeme! Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci naší školy nejen svým pěveckým výkonem, ale také moc pěkným chováním.

Mgr. M. Melíšková, Mgr. S. Kutková

Foto zde.

 

Okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů

Email Tisk

V pátek 20. 4. 2018 proběhlo na stadionu Ludvíka Daňka v Turnově okresní kolo Odznaku všestrannosti. Jako každý rok soutěž tvořilo pět disciplín – trojskok, skoky přes švihadlo, hod medicinbalem, kliky a běh na 1 km. Naši školu reprezentovalo celkem 20 žáků. Osmičlenné družstvo školy se umístilo na krásném 4. místě.

Složení družstva:

Veronika Fantová z 8. C

Michaela Kořínková z 8. B

Klára Vodhánělová z 8. A

Barbora Hrdinová ze 7. C

Richard Buschek a Jakub Bříza oba ze 7. B

David Parsi z 8. A

David Holeček ze 6. D

Dalších úspěchů v kategorii jednotlivců dosáhli:

Timon Drahoňovský z 8. A – 3. místo

Barbora Hrdinová ze 7. C – 3. místo

Děkujeme všem našim sportovcům za vzornou reprezentaci naší školy na Odznaku všestrannosti.

Mgr. Denisa Mertlíková

Foto zde.

 

Okresní kolo biologické olympiády - starší žáci

Email Tisk

Včera 23. dubna 2018 proběhlo v Semilech okresní kolo Biologické olympiády žáků osmých a devátých tříd. Žáci naší školy, kteří se olympiády zúčastnili, se opět stali úspěšnými řešiteli a dosáhli mezi 24 soutěžícími krásného umístění.

Jakub Mertlík z 8. A 2. místo a postupuje do krajského kola

Kateřina Tauchmanová z 8. C 6. místo

Klára Fligrová z 8. C – 11. místo

Všem žákům děkujeme za reprezentaci naší školy a Jakubovi přejeme v krajském kole hodně úspěchů.

Mgr. Denisa Mertlíková

 


Strana 1 z 3
poslední mesíc říjen 2018 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 40 1 2 3 4 5 6 7
week 41 8 9 10 11 12 13 14
week 42 15 16 17 18 19 20 21
week 43 22 23 24 25 26 27 28
week 44 29 30 31

Novinky

Suplování v programu Bakaláři zde.

 

Rozvrhy jednotlivých tříd platné od 4. 9. 2017 - zde. Během září může ještě dojít ke změnám v rozvrhu.

 

Uvedeny jsou pouze dny, kdy se supluje.

V suplování může dojít během dne ke změně, která bude uveřejněna pouze na nástěnce ve škole.

 

Suplování na dny:

26. 6.

-------------------------------

Vyučovací hodiny:

1. hod. 8:00 - 8:45
2. hod. 8:55 - 9:40
velká přestávka
3. hod. 10:00 - 10:45
4. hod. 10:55 - 11:40
5. hod. 11:50 - 12:35
6. hod. 12:45 - 13:30
přestávka na oběd
7. hod. 14:00 - 14:45 - po domluvě vyučujícího se skupinou může být začátek stanoven na dříve
8. hod. 14:50 - 15:35

 

 
copyright 2010 Martin Ehmig