Rozvrhy na šk. rok 2017/18

Email Tisk

Rozvrhy jsou platné od 4. září 2017. V září může dojít ke změnám rozvrhu.

Výuka jednotlivým žákům končí dle toho, jaké si zvolili volitelné předměty.

  • 1.A - zde - Mgr. Romana Bajerová

  • 1.B - zde - Mgr. Milena Apeltauerová

  • 2.A - zde - Mgr. Olga Tomsová

  • 2.B - zde - Mgr. Jolana Růžičková

  • 2.C - zde - Mgr. Sylva Kutková

  • 3.A - zde - Mgr. Martina Melíšková

  • 3.B - zde - Mgr. Jarmila Šichová

  • 3.C - zde - Mgr. Marcela Hádková

  • 4.A - zde - Mgr. Andrea Machová

  • 4.B - zde - Mgr. Helena Podzimková

  • 4.C - zde - Mgr. Lenka Švehlová

  • 5.A - zde - Mgr. Radmila Kokešová

  • 5.B - zde - Mgr. Jitka Šimůnková

  • 5.C - zde - Mgr. Michaela Kasíková

  • 6.A - zde - Mgr. Jana Kepková

  • 6.B - zde - Mgr. Veronika Trojanová

  • 6.C - zde - Mgr. Monika Segečová

  • 6.D - zde - Mgr. Nicole Tomasová

  • 7.A - zde - Mgr. Ivana Dlasková

  • 7.B - zde - Mgr. Denisa Mertlíková

  • 7.C - zde - Mgr. Alena Šritrová

  • 8.A - zde - Mgr. Karin Kučerová

  • 8.B - zde - Pavel Trojan

  • 8.C - zde - Mgr.  Věra Machtová

  • 9.A - zde - Mgr. Lenka Buchtová

  • 9.B - zde - Ing. Taťána Kohoutová

  • 9.C - zde - Mgr. Marcel Milde

 

Vysvětlivky zkratek volitelných předmětů:

Akp - konverzace v anglickém jazyce

Čdp - seminář z českého jazyka pro dyslektiky

Čjsp - seminář z českého jazyka

ČMp - seminář z českého jazyka a matematiky

Čtpp - čtení a psaní

Dnp - domácí nauky

Dvp - dramatická výchova

Flp - hra na flétnu

Msp - seminář z matematiky

Php - pohybové hry

Prp - programování

Přp - přírodovědná praktika

Shp - sportovní hry

Szp - sborový zpěv

Včp - výtvarné činnosti

Vsp - výtvarný seminář

Vtp - výpočetní technika

Zpp - zpívánky

 

V rámci projektu "Škola pro život II" zdarma nabízíme:

  • Klub logiky a deskových her pro 2. st. - zaměření na Legorobotiku - čtvrtek od 14 do 15:30 hod. učebna fyziky - Lenka Morávková, Pavel Trojan

  • Čtenářský klub pro 1. a 2. st. - úterý od 14 do 15:30 hod. - Pavlína Horníková, Jana Kepková

  • Doučování na 1. a 2. stupni - bližší informace u tř. učitelů

 

 

Kroužky Žluté ponorky u nás ve škole:

  • sportovní hry pro 1. ročník - středa od 12 hod. - Mgr. Jolana Růžičková

  • sportovní hry pro 2.-5. ročník - středa od 13:30 hodin - Mgr. Jolana Růžičková

  • keramika 2.-5. ročník - středa od 13 hodin - Mgr. Radmila Kokešová

 
poslední mesíc duben 2018 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 13 1
week 14 2 3 4 5 6 7 8
week 15 9 10 11 12 13 14 15
week 16 16 17 18 19 20 21 22
week 17 23 24 25 26 27 28 29
week 18 30

Novinky

Slavnostní zápis dětí k povinné školní docházce proběhl ve čtvrtek 5. dubna 2018. Děkujeme všem, kteří se rozhodli pro naši školu.

Kdo nestihl slavnostní zápis, může se až do 30. dubna ještě zapsat v kanceláři školy.

 

Rozvrhy jednotlivých tříd platné od 4. 9. 2017 - zde. Během září může ještě dojít ke změnám v rozvrhu.

 

Uvedeny jsou pouze dny, kdy se supluje.

V suplování může dojít během dne ke změně, která bude uveřejněna pouze na nástěnce ve škole.

 

Suplování na dny:

23. 4.

 

-------------------------------

Vyučovací hodiny:

1. hod. 8:00 - 8:45
2. hod. 8:55 - 9:40
velká přestávka
3. hod. 10:00 - 10:45
4. hod. 10:55 - 11:40
5. hod. 11:50 - 12:35
6. hod. 12:45 - 13:30
přestávka na oběd
7. hod. 14:00 - 14:45 - po domluvě vyučujícího se skupinou může být začátek stanoven na dříve
8. hod. 14:50 - 15:35

 

 
copyright 2010 Martin Ehmig