Kalendář akcí

Žádné události

Anketa

Žižkovka v krajských kolech

Email Tisk

Žáci 5. tříd reprezentovali nejen svou školu, ale i samotné město Turnov v krajských kolech v přehazované a vybíjené. Postoupit až na kraj nebylo vůbec snadné. Bylo nutné zvítězit v okresních kolech, která se hrála u nás doma na hale TJ Turnov. Přehazovaná byla novou soutěží, podobná volejbalu. Smíšené družstvo se umístilo v kraji na 3. místě. Ještě lépe dopadlo družstvo chlapců ve vybíjené, které je druhé nejlepší v celém Libereckém kraji. Jen jedno vítězství nás dělilo od republikového finále. Avšak 2. místo je jistě také velikým úspěchem.

Já, Helena Podzimková, jako jejich průvodce těmito soutěžemi (slovo trenér je snad až příliš smělé), musím všem reprezentujícím žákům (našim páťákům) vyjádřit svůj hluboký obdiv za jejich veliké nasazení. Bojovné odhodlání vkládali do každého zápasu a prali se o každé dílčí vítězství. Hráli především jako jeden tým a hráli srdcem. Nutno říci, že s neskutečně velikým srdcem. I když nám vysněná meta unikla jen o vlásek, tak nás naše turnajová cesta pevně stmelila a zanechala v nás krásný a nezapomenutelný prožitek. Chtěla jsem vám, milé děti, říci, že bylo pro mě velikou ctí sdílet s vámi tak veliký úspěch. Jste prostě TÝM SNŮ!

Srdečně děkuji nejen vám, ale i všem organizátorům, kteří turnaj organizovali.

Mgr. Helena Podzimková

 
poslední mesíc květen 2019 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 18 1 2 3 4 5
week 19 6 7 8 9 10 11 12
week 20 13 14 15 16 17 18 19
week 21 20 21 22 23 24 25 26
week 22 27 28 29 30 31

Novinky

Setkání žáků a rodičů budoucích 6. tříd s třídními učiteli proběhne v úterý 28. května 2019 od 16 hod.
Třída 6. A p. uč. Karin Kučerová - třída 9. A - zeměpis (2. patro hl. budova)
Třída 6. B p. uč. Věra Machtová - třída 9. C - chemie (2. patro hl. budova)
Třída 6. C p. uč. Pavel Trojan - třída 9. B - fyzika (1. patro hl. budova)

 

Setkání rodičů budoucích prvňáčků s třídními učitelkami proběhne v úterý 28. května 2019 od 16:30 h. v jídelně školy. Poté se rodiče se svými p. učitelkami přemístí do tříd, kde získají další podrobné informace k nástupu dětí do 1. tříd.

 

Konzultační hodiny proběhnou v úterý 21. května od 15 do 17,30 hod.

 
copyright 2010 Martin Ehmig