Kalendář akcí

Žádné události

Anketa

Žižkovka v krajských kolech

Email Tisk

Žáci 5. tříd reprezentovali nejen svou školu, ale i samotné město Turnov v krajských kolech v přehazované a vybíjené. Postoupit až na kraj nebylo vůbec snadné. Bylo nutné zvítězit v okresních kolech, která se hrála u nás doma na hale TJ Turnov. Přehazovaná byla novou soutěží, podobná volejbalu. Smíšené družstvo se umístilo v kraji na 3. místě. Ještě lépe dopadlo družstvo chlapců ve vybíjené, které je druhé nejlepší v celém Libereckém kraji. Jen jedno vítězství nás dělilo od republikového finále. Avšak 2. místo je jistě také velikým úspěchem.

Já, Helena Podzimková, jako jejich průvodce těmito soutěžemi (slovo trenér je snad až příliš smělé), musím všem reprezentujícím žákům (našim páťákům) vyjádřit svůj hluboký obdiv za jejich veliké nasazení. Bojovné odhodlání vkládali do každého zápasu a prali se o každé dílčí vítězství. Hráli především jako jeden tým a hráli srdcem. Nutno říci, že s neskutečně velikým srdcem. I když nám vysněná meta unikla jen o vlásek, tak nás naše turnajová cesta pevně stmelila a zanechala v nás krásný a nezapomenutelný prožitek. Chtěla jsem vám, milé děti, říci, že bylo pro mě velikou ctí sdílet s vámi tak veliký úspěch. Jste prostě TÝM SNŮ!

Srdečně děkuji nejen vám, ale i všem organizátorům, kteří turnaj organizovali.

Mgr. Helena Podzimková

 
poslední mesíc srpen 2019 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 31 1 2 3 4
week 32 5 6 7 8 9 10 11
week 33 12 13 14 15 16 17 18
week 34 19 20 21 22 23 24 25
week 35 26 27 28 29 30 31

Novinky

Konzultační hodiny proběhnou v úterý 21. května od 15 do 17,30 hod.

 

Škola už je za dveřmi aneb Nebojme se zápisu

proběhne v úterý 12. března 2019 od 16 h. na školičce.

Zveme všechny budoucí prvňáčky a jejich rodiče.

Pozvánka ke stažení - zde.

 

 

Informace na stránkách MŠMT - zde.

 
copyright 2010 Martin Ehmig