Taneční soutěž Fitness Dance

Ve středu 30. 1. 2019 se v hale TJ Turnov uskutečnila taneční soutěž Fitness Dance pořádaná taneční školou llma. Soutěže se zúčastnili žáci turnovských škol.

Cílem bylo nejen předvést co nejlepší tanec, choreografii, kostým, ale také pobavit se a nasbírat co nejvíce bodů pro svůj tým i školu.

Náš 6. ročník reprezentovaly dvě taneční skupiny z 6. A. První tým „Nejlepší čtyřka“ ve složení Hana Šounová, Nela Hudcová, Marek Hlava a Tonda Leitner se se svým tancem převážně v páru umístili na 4. místě. Jejich spolužačky Anička Kněbortová, Lucka a Barča Braunovy, Ellen Hornová, Emma Adámková, Zuzka Sklenářová a Kristýna Matoušová skončily s týmem „Black and White“ na 3. místě.

Tanečníkům ze 7. ročníku se podařilo složit početnou skupinu s názvem „Zařvi Hej“ složenou z dívek i chlapců ze všech čtyř tříd, což jim také spolu se skvělou choreografií výrazně dopomohlo k 1. místu. O skvělé umístění se zasloužili Karolína Petříčková, Rozálie Poršová, Agáta Podešvová, Adéla Krejčová, Nikol Lacinová, Sára Zavadilová, Míša Jansová, Marťa Knoblochová ze 7. B, Lucka Uhlířová, Kačka Janáková, Nikol Korodiová, Gábi Röhnischová, Anežka Špínová, Honza Kropáček, Tom Kůtek a David Holeček ze 7. D, Andrea Jacyšina a Kája Hrdličová ze 7. A a Žaneta Slavíková se Sárou Bednářovou ze 7. C. Odměnou jim byly zlaté medaile, pohár, dort a vstupenky do aqvaparku.

Dívky a chlapci z 8. A s názvem „No Name“ ve složení Klára Skálová, Zuzka Tranová, Nikola Breiová, Barča Sokolová, Terka Zajícová, Simča Židů, Natálka Pergerová, Pepa Matzke, Pavel Podzimek, Janek Sedláček, Vojta Faigl a Filip Vesecký skončili jako jediná vystupující skupina v ročníku také na 1. místě, čímž získali další body pro naši školu.

Nelze opomenout překvapení dne – vystoupení učitelů ze „Žižkovky“ ve složení paní učitelek Aleny Šritrové, Nicole Tomasové, Šárky Slavíkové, Evy Falkenbergové, Romany Bajerové, Mileny Appeltauerové, Oliny Tomsové, Martiny Melíškové a Sylvy Kutkové. Paní učitelky pilně trénovaly a nacvičily tak choreografii, kterou předvedly na závěr celé soutěže.

Všem zúčastněným děkujeme za skvělé sestavy, skvělou zábavu a přejeme úspěchy i do dalších let.

Mgr. Nicole Tomasová

poslední mesíc únor 2019 příští mesíc
week 5 1 2 3
week 9 25 26 27 28

Konzultační hodiny proběhnou v úterý 19. března od 15 do 17,30 hod.