Meziškolní kolo taneční soutěže

V předvánoční čtvrtek 21. 12. se v hale TJ Turnov konalo meziškolní kolo taneční soutěže pořádané Taneční a pohybovou školou ILMA. Naši školu reprezentovaly dvě dívčí a jedna smíšená skupina, které předváděly svoji verzi taneční sestavy před odbornou porotou. Žáci byli velmi úspěšní.

Smíšená skupina New York ze 7. C ve složení Babora Hrdinová, Madeline Kochová, Kristýna Kravecová, Kristýna Ulrichová, Šárka Klementová, Filip Řeha, František Žerava a Jakub Pfohl předvedla výbornou show a zaslouženě získala 1. místo. Skupinka děvčat s názvem TOPinky složená z Natálie Černé, Natálie Vyhlídkové (9. A) a Amálie Poršové (9. B) se umístila na krásném 2. místě. Black Ladies, děvčata ze 7. A ve složení Klára Skálová, Simona Židů a Tereza Zajícová předvedla také skvělou sestavu, která však na první tři „stupínky“ nestačila.

Všem zúčastněným děkujeme za účast, za jejich obrovskou odvahu vystoupit před porotou a jásajícím publikem, a především za reprezentaci školy, kdy všemu předcházely hodiny dřiny a nacvičování. Vítězům gratulujeme a těšíme se na příští rok na novou taneční sestavu.

Mgr. Nicole Tomasová

poslední mesíc leden 2019 příští mesíc
week 1 1 2 3 4 5 6
week 5 28 29 30 31

Suplování v programu Bakaláři zde.