Zájezd do divadla

V úterý 21. května 2019 opět jedeme do mladoboleslavského divadla na satirickou komedii N. V. Gogola Revizor. Představení je určeno především pro žáky 8. a 9. tříd. Hlaste se u svých pí. uč. českého jazyka a v úterý u pí. uč. V. Franců. Cena vstupenky i s cestou je 320,- Kč, odjíždíme v 18:00 od školy, stavíme u Masny a na Terminálu. Vracíme se kolem 22. hodiny ke škole.

Věra Franců

Velikonoční dílna v 5. A

Ve středu 10. dubna 2019 se konala v 5. A velikonoční dílnička. Děti si zdobily vajíčka metodou PATCHWORK, tedy pomocí textilie. Výsledkem příjemně stráveného dopoledne byly velmi povedené krasličky. Dílničku vedla paní Kořínková, které moc děkujeme.

Mgr. Andrea Machová

Stavíme ptačí budky

Všechna oddělení školní družiny se zapojila do soutěže "Stavíme ptačí budky". Zástupce ze Severočeských vodovodů a kanalizací nám přivezl stavebnice ptačích budek. Žáci 8. ročníků pod vedením pí. uč. I. Bínové nám pomohli budky sestavit. A teprve teď nastala naše chvíle! Děti v družině podle své fantazie budku vyzdobily, namalovaly obrázek ze života ptáků...

Moc se jim to povedlo, podívejte se - foto zde.

Vychovatelé ŠD

Zápis do prvních tříd

V úterý 2. dubna proběhl zápis do prvních tříd. Malé předškoláčky přivítaly budoucí paní učitelky prvňáčků. Třídou zaznívaly básničky, písničky, malovaly se obrázky, skládaly se kostky... Děti se rychle rozpovídaly a odměnou za jejich snažení byly připravené milé dárečky. Na výrobcích pro budoucí školáčky se podíleli žáci 3., 4. a 5. tříd.

Zapsáno bylo celkem 66 dětí (z toho bylo 8 odkladů šk. docházky). Otevřeny budou 3 první třídy a na prvňáčky se těší paní učitelky - Mgr. Andrea Machová, Mgr. Helena Podzimková, Mgr. Lenka Švehlová.

Milé děti, těšíme se na Vás!

Budoucí paní učitelky 1. tříd

Informace ze školní jídelny

Od pondělí 8. 4. 2019 vaří OAHŠ z personálních důvodů pouze jedno hlavní jídlo - oběd č. 1. Děkujeme za pochopení.

Vedoucí školní jídelny

poslední mesíc duben 2019 příští mesíc