Kalendář akcí

Žádné události

Anketa

Škola už je za dveřmi

Email Tisk

V úterý 12. března 2019 proběhla u nás na Žižkovce  již tradiční akce Škola už je za dveřmi. Rodiče se svými předškoláčky navštívili Žižkovku, společně si prohlédli prostředí malé školičky a setkali se i s paními učitelkami budoucích prvních tříd.

Zatímco si rodiče vyslechli důležité informace ke školní zralosti, k chodu nastávajících prvních tříd i k samotnému zápisu, tak věřte-nevěřte, za dětmi přišli i skřítkové. Společně se vydali za pohádkou, která se skřítkům a jejich pomocníkům opravdu vydařila. Pak si už děti se svými rodiči vyzkoušely, jak takový zápis vypadá. Interaktivní tabule, legoroboti a družinky plné hraček příjemně doprovodili celé setkání. Příjemné občerstvení a napečené buchétky přišly dětem určitě vhod.

Jaký tedy je a o čem bude tolik očekávaný opravdový zápis? Ten, kdo nás ve škole navštívil, tak zjistil, že se může těšit nejen na milé a přátelské, ale i na slavnostní popovídání a zajímavé poznávání nového. Tak tedy už brzy na shledanou, skutečný zápis je za dveřmi.

Na závěr jsme chtěli poděkovat žákům ze školního dramatického kroužku pod vedením Jany Kepkové a speciální pedagožce z PPP Mgr. Janě Leitnerové, která trpělivě zodpovídala na všechny dotazy rodičů týkající se školní zralosti.

Pedagogický sbor ZŠ Žižkova

Foto zde.

 
poslední mesíc červen 2019 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 22 1 2
week 23 3 4 5 6 7 8 9
week 24 10 11 12 13 14 15 16
week 25 17 18 19 20 21 22 23
week 26 24 25 26 27 28 29 30

Novinky

Konzultační hodiny proběhnou v úterý 21. května od 15 do 17,30 hod.

 

Škola už je za dveřmi aneb Nebojme se zápisu

proběhne v úterý 12. března 2019 od 16 h. na školičce.

Zveme všechny budoucí prvňáčky a jejich rodiče.

Pozvánka ke stažení - zde.

 

 

Informace na stránkách MŠMT - zde.

 
copyright 2010 Martin Ehmig