Žádné události

Anketa

Atletický čtyřboj

Email Tisk

Dne 26. 9. 2018 se na atletickém stadionu Ludvíka Daňka každoročně pořádá atletický čtyřboj pro žáky 2. stupně ZŠ. Za naši školu jsme vybrali nejlepší závodníky, kteří ve své kategorii absolvovali 4 disciplíny (60 m sprint, skok daleký nebo skok vysoký, hod kriketem nebo vrh koulí a běh na 600 m/ 800 m/ 1000 m).

Mezi závodníky byli žáci z 6. C (Jan Bobek), 7. A (Barbora Šimůnková, Andrea Jacyšina), 7. D (Lucie Uhlířová, Tomáš Kůtek), 8. A (Barbora Sokolová, Simona Židů, Roman Hanyk, Nikola Breiová), 8. B (Patrik Rubeš, Jakub Bříza, Jakub Horák), 8. C (Liana Květová), 9. A (Klára Vodhánělová, Timon Drahoňovský, Šimon Jedlička), 9. C (Klára Fligrová, Matěj Bradáč, Roman Myslivec).

Přestože všichni statečně bojovali, žádné kategorii se nepovedlo postoupit do krajského kola. S nejlepšími výsledky skončili chlapci, kdy ti mladší i starší skončili na 3. místě a tak jim jen o fous unikl postup. Mladší žákyně skončily na krásném 4. místě, starší žákyně na 7. místě.

Nelze opomenout ani nejlepší umístění jednotlivců:

Jan Bobek (6. C) – 1. místo ve skoku dalekém (427 cm)

Jakub Bříza (8. B) – 1. místo ve skoku vysokém (144 cm)

Lucie Uhlířová (7. D)  – 1. místo ve skoku dalekém (394 cm)

Timon Drahoňovský (9. A) – 1. místo ve skoku dalekém (527 cm)

Tomáš Kůtek (7. D) – 1. místo ve sprintu (8, 3 s), 2. místo v hodu kriketem (52,5 m) a 3. místo ve skoku vysokém (141 cm)

Liana Květová – 3. místo ve skoku vysokém (145 cm)

Všem závodníkům děkujeme a přejeme hodně štěstí do dalších závodů.